Ålesund

Letenky do Ålesundu

Hledáte levné letenky do Ålesundu? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Ålesund

Ålesund leží v Norska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Ålesund navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Ålesundu přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
NorskoNorsko
🌲 Příroda
🏞️ Národní parky
👀 Památky

Stručně a jasně

Stát
Norsko
Letiště
1 letiště (AES)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Ålesund.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 7min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Alesund Airport se nachází 10 km od centra města Ålesund.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Ålesund od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Ålesund je letiště Alesund Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Alesund Airport (AES)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Ålesund je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Ålesund

K cestě do destinace Ålesund lze využít 1 letiště.

Co vidět v Ålesundu

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 13 míst, co vidět v Ålesundu .

 • Jugendstilsenteret og KUBE
   

  Jugendstilsenteret og KUBE

  Jugendstilsenteret og KUBE v Ålesundu je fascinujícím muzeem pro milovníky umění a architektury. Nachází se v srdci města a nabízí návštěvníkům jedinečnou možnost podívat se na norskou secesi a její vliv na design. Výstavy jsou interaktivní a zábavné, takže se budete učit i bavit. Určitě neváhejte navštívit tento unikátní kulturní klenot v Ålesundu.

 • Sunnmøre Museum
   

  Sunnmøre Museum

  Sunnmøre Museum v Ålesundu vás přivítá k návštěvě historických domů a tradičních lodí, které vám ukážou život v této oblasti v minulosti. Prozkoumejte expozice a naučte se o historii norského rybolovu a řemesel. Muzeum je skvělým místem pro rodiny a milovníky historie.

 • Atlanterhavsparken
   

  Atlanterhavsparken

  Atlanterhavsparken je největší akvárium v Norsku a nabízí návštěvníkům nezapomenutelný zážitek. Zde můžete pozorovat různé druhy ryb, včetně žraloků, a dokonce se s nimi i setkat tváří v tvář. Park také nabízí nádherný výhled na pobřeží a horu Aksla. Navštivte Atlanterhavsparken a prožijte nezapomenutelnou dovolenou v Norsku.

 • Atlantic Sea-Park
   

  Atlantic Sea-Park

  Navštivte Atlantic Sea-Park v norském městě Ålesund a objevte fascinující život pod hladinou. Park nabízí nejen možnost vidět žraloky, velryby a delfíny, ale také se dozvědět více o jejich životě a ochraně mořského prostředí. Prožijte nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu a podpořte tak ochranu přírody.

 • Fisheries Museum in Ålesund
   

  Fisheries Museum in Ålesund

  Navštivte Muzeum rybolovu v Ålesundu a zjistěte víc o historii rybolovu v této oblasti. Muzeum nabízí fascinující výstavy o tradičním rybolovu, moderních technologiích a vývoji rybolovného průmyslu. Můžete se také podívat na umělecké sklo v Ingridině sklárně. Prozkoumejte krásné město Ålesund a jeho okolí.

Počasí v Ålesundu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Ålesund

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
🚀 1 054 Kč

Skotsko během jara

Spojené království
Před 4 hodinami
Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 167 Kč

Jarní letenky na Ibizu

Španělsko
Před 26 hodinami
londyn
dublin - ulice v centru města
🤘 Multi-city
💣 1 750 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
🤩 13 290 Kč
kaunas
✨ Víkendovka
👌 860 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz