Antalya

Letenky do Antalya

Hledáte levné letenky do destinace Antalya? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Antalya

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Antalya navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
TureckoTurecko

Stručně a jasně

Stát
Turecko
Letiště
1 letiště (AYT)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Antalya.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 43min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Antalya International Airport se nachází 8 km od centra města Antalya.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Antalya od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Antalya je letiště Antalya International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Antalya International Airport (AYT)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Antalya je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Antalya

K cestě do destinace Antalya lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Antalya - 21 míst co vidět .

 • Hadrian's Gate
   

  Hadrian's Gate

  Hadrianova brána, také známá jako Üçkapılar, je vítězný oblouk nacházející se v Antalyi v Turecku. Byla postavena na počest návštěvy římského císaře Hadriana v roce 130. Je to jediná dochovaná brána v městských hradbách, které obklopují město a přístav. Brána je postavena z mramoru a žuly a je obklopena obrannými věžemi a městskými hradbami. Je to hlavní vstup do Kaleiçi z východní části města.

 • Antalya Aquarium
   

  Antalya Aquarium

  Antalya Aquarium je zábavný komplex nabízející jedno z největších akvárií na světě, unikátní tunelové akvárium a 40 tématických akvárií. Kromě toho můžete navštívit tropické reptilárium WildPark, plout světovými moři ve vícedimenzionálním kině Oceanride XD Cinema a završit den v jedné z mnoha kaváren a restaurací na vstupních a terasových patrech.

 • Konyaalti Beach
   

  Konyaalti Beach

  Konyaalti Beach v Antalyi je městská pláž, která je čistá a nabízí mnoho využití. Nachází se v západní části města a lze ji snadno dosáhnout pomocí tramvaje. Pláž bývá často plná lidí, ale nabízí skvělou možnost užít si plážovou kulturu v Antalyi.

 • Termessos
   

  Termessos

  Termessos je starověké město v nadmořské výšce více než 1000 metrů na jihozápadní straně hory Solymos v pohoří Taurus. Leží 17 kilometrů severozápadně od Antalye a bylo založeno na přírodní plošině na vrcholu hory Güllük Dağı, vysoké 1665 metrů. Město je skryté v borových lesích a má skvělý vzhled, který působí velmi impozantně.

 • Vodopády Düden
   

  Vodopády Düden

  Vodopády Düden jsou jedním z nejkrásnějších vodopádů v této oblasti. Nachází se 12 kilometrů severovýchodně od Antalye a je tvořen recyklovanou vodou ze stanice. Vodopád tvoří dvě části - Horní a Dolní Düden. Dolní Düden padá přímo do Středozemního moře z vysokého útesu. Upper Düden Waterfall je ideálním místem pro romantickou procházku nebo piknik s rodinou a přáteli.

Počasí Antalya

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Antalya

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

rhodos z výšky
✈️ Zpátečka
🔥 1 633 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč

Jarní letenky na Sardinii

Itálie
Před 46 hodinami
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz