Letenky do Atlantic City

Hledáte levné letenky do destinace Atlantic City? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Atlantic City

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Atlantic City navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát

Spojené státy

Letiště

1 letiště (ACY)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Atlantic City.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 7h 56min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Atlantic City International Airport se nachází 17 km od centra města Atlantic City.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Atlantic City od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Atlantic City je letiště Atlantic City International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Atlantic City International Airport (ACY)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Atlantic City je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Atlantic City

K cestě do destinace Atlantic City lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Atlantic City - 19 míst co vidět .

 •  

  Steel Pier

  Steel Pier je jedním z nejpopulárnějších turistických míst v Atlantic City. Tento historický molo nabízí nekonečné možnosti zábavy, jako jsou horské dráhy, karusely, hry, atrakce a mnoho dalšího. Navštivte tento půvabný park a užijte si nezapomenutelné zážitky s rodinou a přáteli. Steel Pier je ideální místo pro strávení celého dne v Atlantic City.

 •  

  Atlantic City Aquarium

  Navštivte akvárium v Atlantic City a objevte fascinující svět pod vodou. Prohlédněte si množství druhů ryb a dalších vodních živočichů a naučte se o nich něco nového. Akvárium nabízí také interaktivní zážitky, jako například krmení žraloků. Vstupné je příznivé a vaše návštěva podpoří péči o vodní svět.

 •  

  Atlantic City Boardwalk

  Nádherná promenáda Atlantic City Boardwalk vás zavede kolem pláže a oceánu. Procházejte se po dlouhé cestě a obdivujte panoramatické výhledy na Atlantický oceán. K dispozici jsou mnohé obchody, restaurace a zábavní aktivity pro celou rodinu. Vydejte se na procházku po jedné z nejdelších promenád v Americe a užijte si atmosféru města plného zábavy a vzrušení.

 •  

  Ripley's Believe It Or Not!

  Navštivte Ripley's Believe It Or Not! v Atlantic City a připravte se na zážitek, který vás udiví a pobaví zároveň. Tento fascinující muzeum vám nabídne neuvěřitelné artefakty a kuriozity ze všech koutů světa. Od největšího kytarového světla na světě až po nejmenší obývací pokoj. Přijďte se podívat na to, co všechno může být skutečné a co už ne.

 •  

  Absecon Lighthouse

  Abseconský maják je nejvyšší maják v New Jersey a nabízí nádherný výhled na Atlantik a okolní krajinu. Postaven byl v roce 1857 a od té doby sloužil jako navigační bod pro lodě. Vstup do majáku je možný po schodech, ale vyplatí se to kvůli výhledu. Vstupné je 10 dolarů pro dospělé a 6 dolarů pro děti. Navštivte Abseconský maják a užijte si nezapomenutelný zážitek!

Počasí Atlantic City

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

Barcelona

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

Lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

Londýn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

řím, rome, italie, výhled, památky, historické město

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Atlantic City

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Chania
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Barcelona
✈️ Zpátečka
🎉 1 225 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
😎 10 490 Kč
Arrecife
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 27 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz