Baden-Baden - Katholische Stiftskirche in Baden-Baden (Baden-Württemberg, Deutschland)

Letenky do Baden-Baden

Hledáte levné letenky do destinace Baden-Baden? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Baden-Baden

Baden-Baden leží ve státě Německo. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Baden-Baden navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
NěmeckoNěmecko

Stručně a jasně

Stát
Německo
Letiště
1 letiště (FKB)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Baden-Baden.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 0h 50min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Karlsruhe Baden-Baden Airport se nachází 35 km od centra města Baden-Baden.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Baden-Baden od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Baden-Baden je letiště Karlsruhe Baden-Baden Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Karlsruhe Baden-Baden Airport (FKB)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Baden-Baden je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Baden-Baden

K cestě do destinace Baden-Baden lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Baden-Baden - 18 míst co vidět .

 • Lichtentaler Alle
   

  Lichtentaler Alle

  Lichtentaler Alle v Baden-Badenu je krásnou procházkovou cestou podél řeky Oos. Tuto alej obklopují malebné zahrady, květinové záhony a historické vily. Procházka tudy je jedinečným zážitkem pro milovníky přírody a historie. Navštivte Lichtentaler Alle v jarních měsících, kdy se zde rozkvétají tisíce květin, nebo v podzimních měsících, kdy se zde můžete projít podél barevných stromů a užít si romantickou atmosféru města.

 • Fabergé Museum
   

  Fabergé Museum

  Baden-Baden je domovem neuvěřitelného Fabergého muzea, které je jedním z nejvýznamnějších muzeí světa, které se specializuje na Fabergého díla. Muzeum obsahuje nejen klenoty, ale i další mimořádné umělecké předměty. Vstupte do světa luxusu a krásy, který vám připomene slavnou éru carského Ruska. Určitě stojí za návštěvu!

 • Lichtenthal Abbey in Baden-Baden (BW, Germany).
   

  Klášter Lichtenthal

  Navštivte klášter Lichtenthal v Baden-Badenu a prožijte klidný okamžik v jeho historických zahradách. Tento gotický klášter byl založen již v roce 1245 a je domovem řádu cisterciaček. Uvnitř kláštera se nachází nádherné fresky a sochy, které rozhodně stojí za shlédnutí. Dovolte si odpočinout a nabrat energii v tomto klidném a duchovním místě.

 • Fresco from the Trinkhalle Baden-Baden.
   

  Trinkhalle

  Trinkhalle je krásná budova v Baden-Badenu, která slouží jako lázeňská kolonáda. Voda z pramenů se zde prodává ve skleněných lahvích a můžete si ji vychutnat v příjemném prostředí. Budova je vyzdobena krásnými freskami a sochami. Navštivte Trinkhalle a ochutnejte jedinečnou vodu z pramenů Baden-Badenu.

 • Merkur
   

  Merkur

  V Baden-Badenu se nachází hora Merkur, která je ideálním místem pro milovníky přírody a turistiku. Na vrcholu hory se nachází rozhledna, ze které je úchvatný výhled na město a okolní krajinu. Pro ty, kteří chtějí vyzkoušet něco nového, je k dispozici lanovka, která vás přivede až na vrchol. Výlet na horu Merkur je nezapomenutelný zážitek pro každého návštěvníka Baden-Badenu.

Počasí Baden-Baden

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Baden-Baden

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kavala
🌴 Dovolená
🚀 9 690 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🎉 1 145 Kč
Oslo
✨ Prodloužený víkend
😍 882 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč

Albánie během června

Albánie
Před 44 hodinami
benatky
✨ Víkendovka
😍 938 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz