Letenky do Balemartine

Hledáte levné letenky do destinace Balemartine? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Balemartine

Balemartine leží v Spojeného království. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Balemartine navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Spojené královstvíSpojené království

Stručně a jasně

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (TRE)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Balemartine.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 15min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Tiree Airport se nachází 2 km od centra města Balemartine.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Balemartine od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Balemartine je letiště Tiree Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Tiree Airport (TRE)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Balemartine je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Balemartine

K cestě do destinace Balemartine lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Balemartine - 4 míst co vidět .

 • Balevullin Beach
   

  Balevullin Beach

  Pláž Balevullin je ideální pro ty, kteří hledají klid a pohodu. Tato nádherná pláž s bílým pískem a tyrkysovou vodou se nachází v malebné vesničce Balemartine. Balevullin Beach je oblíbenou destinací mezi surfaři, kteří sem přijíždějí kvůli vynikajícím podmínkám pro tento sport. Užijte si slunce, relaxujte a užijte si krásný výhled na okolní krajinu.

 • Skerryvore Lighthouse Museum
   

  Skerryvore Lighthouse Museum

  Muzeum majáku Skerryvore nabízí fascinující pohled na historii tohoto majáku, který je umístěn na malém ostrůvku u západního pobřeží Skotska. Maják byl postaven v roce 1844 a sloužil k navigaci lodí v nebezpečných vodách. Muzeum ukazuje, jak maják fungoval a jak byl postaven. Navštivte toto jedinečné místo a získejte hlouběji porozumění historii Skotska.

 • The Ringing Stone
   

  The Ringing Stone

  Kamenný kruh The Ringing Stone je fascinující místo na ostrově Tiree. Tento prastarý kamenný kruh se nachází na vrcholu kopce s nádherným výhledem na okolní krajinu. Místní legenda praví, že když na kameny zaklepete, vydají zvláštní zvuk, který se někdy ozývá až do dáli. Pokud hledáte místo s duchovní atmosférou, The Ringing Stone je tím pravým pro vás.

 • New Breachacha Castle
   

  New Breachacha Castle

  Nový hrad Breachacha je malebné místo v Balemartinu, ideální pro ty, kteří chtějí zažít nezapomenutelnou dovolenou. Tento krásný hrad nabízí nádherný výhled na okolní krajinu a je dokonalým místem pro relaxaci. Vychutnejte si zde klid a krásu přírody, ať už se jedná o procházky po okolí, nebo odpočinek u bazénu. Nový hrad Breachacha je skutečným klenotem Balemartinu, který stojí za návštěvu.

Počasí Balemartine

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Balemartine

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Palma de Mallorca
Madrid
🤘 Multi-city
💣 1 722 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 749 Kč
londyn
Palma de Mallorca
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 2 345 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz