Belfast

Letenky do Belfast

Hledáte levné letenky do destinace Belfast? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Belfast

Belfast leží v Spojeného království. Město je primárně obsluhováno 2 letišti. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Belfast navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Spojené královstvíSpojené království

Stručně a jasně

Stát
Spojené království
Letiště
2 letiště (BHD,BFS)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Belfast.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 6min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště George Best Belfast City Airport se nachází 4 km od centra města Belfast.

Letiště Belfast International Airport se nachází 20 km od centra města Belfast.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Belfast od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Belfast jsou a letiště George Best Belfast City Airport. letiště Belfast International AirportPoblíž ale najdete i tato letiště: a George Best Belfast City Airport (BHD). Belfast International Airport (BFS)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Belfast je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Belfast

K cestě do destinace Belfast lze využít 2 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Belfast - 21 míst co vidět .

 • Titanic Belfast
   

  Titanic Belfast

  Titanic Belfast je největší turistickou atrakcí v Severním Irsku. Vystavuje příběh slavného Titanicu, jehož stavba byla realizována v belfastských loděnicích. Expozice zahrnuje interaktivní výstavy, modely lodí a mnoho dalšího. Navštivte tento fascinující muzeum a prozkoumejte historii jedné z nejslavnějších lodí všech dob, která se stala symbolem lidského přežití a tragédie.

 • Belfast City Hall
   

  Belfast City Hall

  Belfast City Hall je impozantní budova v centru Belfastu, postavená v roce 1906. Navrhl ji architekt Alfred Brumwell Thomas a je jednou z nejvýznamnějších památek města. Vstup je zdarma a nabízí se zde prohlídka, která vás provede historií města a ukáže vám nádhernou architekturu budovy. Nezapomeňte se podívat na velkolepou vitrážovou okenní výzdobu a sochy v interiéru budovy.

 • Albert Memorial Clock
   

  Albert Memorial Clock

  Hodinová věž Albert Memorial je jedním z nejznámějších symbolů města Belfast. Tento památník byl postaven v roce 1869 na počest prince Alberta, manžela královny Viktorie. Věž, která se nachází v centru města, je vysoká 34 metrů. Navštivte tuto historickou památku a objevte krásy Belfastu z výšky.

 • Ulster Museum
   

  Ulster Museum

  Ulster Museum v Belfastu je skvělým místem pro milovníky historie a umění. Muzeum se nachází v Botanické zahradě a nabízí návštěvníkům širokou škálu exponátů, od archeologických nálezů po moderní umění. Určitě nevynechejte výstavu o Titanicu, který byl postaven právě v Belfastu. Vstupné je zdarma, takže se můžete těšit na skvělý den plný zábavy a poznání.

 • Falls Road
   

  Falls Road

  Falls Road je historickou čtvrtí v Belfastu, která byla dříve centrem konfliktů mezi katolíky a protestanty. Dnes je to oblíbená turistická destinace, kde můžete navštívit mnoho muzeí, památníků a výstav, které ilustrují důležitou roli této čtvrti v moderní historii Irska. Prozkoumejte úzké uličky a užijte si autentickou atmosféru Falls Road.

Počasí Belfast

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Belfast

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
🚀 1 054 Kč

Skotsko během jara

Spojené království
Před 5 hodinami
Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 167 Kč

Jarní letenky na Ibizu

Španělsko
Před 27 hodinami
londyn
dublin - ulice v centru města
🤘 Multi-city
💣 1 750 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
🤩 13 290 Kč
kaunas
✨ Víkendovka
👌 860 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz