bergen

Letenky do Bergenu

Hledáte levné letenky do Bergenu? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Bergen

Bergen leží v Norska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Bergen navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Bergenu přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
NorskoNorsko
🌲 Příroda
🏞️ Národní parky
👀 Památky

Stručně a jasně

Stát
Norsko
Letiště
1 letiště (BGO)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Bergen.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 53min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Bergen Airport Flesland se nachází 12 km od centra města Bergen.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Bergen od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Bergen je letiště Bergen Airport Flesland. Poblíž ale najdete i tato letiště: Bergen Airport Flesland (BGO)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Bergen je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Bergen

K cestě do destinace Bergen lze využít 1 letiště.

Co vidět v Bergenu

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 22 míst, co vidět v Bergenu .

 • Bryggen
   

  Bryggen

  Bryggen je starobylý přístav v norském Bergenu, který je zapsán na seznamu UNESCO. Tento historický komplex se skládá z řady barevných dřevěných domů, které jsou symbolem hanzy. Procházejte úzkými uličkami a objevujte tradiční norské obchody a restaurace. Bryggen je skvělým místem pro návštěvu, pokud hledáte kombinaci historie a kultury v jednom.

 • Fantoft Stavkirke
   

  Fantoft Stavkirke

  Fantoft Stavkirke je historický kostel, který se nachází v norském městě Bergen. Kostel byl postaven ve 12. století a je známý svým tradičním norským stavebním stylem. Navštivte tento krásný kostel a prozkoumejte jeho historii a architekturu. Fantoft Stave Church je určitě jednou z nejzajímavějších památek v Bergen a stojí za návštěvu!

 • Akvariet i Bergen
   

  Akvariet i Bergen

  Navštivte Akvarium v Bergenu a prozkoumejte fascinující podmořský svět. Obdivujte neuvěřitelné druhy ryb, korálů a jiných mořských tvorů. Akvarium se nachází v krásné přístavní oblasti města a nabízí mnoho zábavy pro celou rodinu.

 • Fløibanen
   

  Fløibanen

  Fløibanen je nejpopulárnější atrakcí v Bergenu. Tato lanovka vás zavede na vrchol hory Fløyen, odkud se nabízí nádherný výhled na město a okolní fjordy. Na vrcholu se nachází kavárna a restaurace, kde si můžete vychutnat tradiční norské speciality. Pro milovníky přírody jsou k dispozici turistické stezky, které vedou okolo jezer a vodopádů. Navštivte Fløibanen a užijte si nezapomenutelný zážitek!

 • Bergen Maritime Museum
   

  Bergen Maritime Museum

  Navštivte Námořní muzeum v Bergenu a objevte historii námořní dopravy v této norské přístavní metropoli. Muzeum nabízí fascinující exponáty, které přibližují život námořníků, stejně jako současnou námořní dopravu. Vstupné je přijatelné a zahrnuje i prohlídku lodí v přístavu. Nezapomeňte si užít výhled na krásný přístav a okolní hory.

Počasí v Bergenu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Bergen

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Paříž
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
💣 1 175 Kč
Colombo - A crumbling colonial-era building is wedged between more modern structures at this intersection in Pettah, one of the oldest districts in Colombo and…
✈️ Zpátečka
👌 19 990 Kč
mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz