Berlín

Letenky do Berlína

Hledáte levné letenky do Berlína? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Berlín

Město je primárně obsluhováno 3 letišti. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Berlín navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Berlína přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
NěmeckoNěmecko

Stručně a jasně

Stát
Německo
Letiště
3 letiště (SXF,TXL,BER)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Berlín.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 0h 42min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Berlin-Schonefeld International Airport se nachází 17 km od centra města Berlín.

Letiště Berlin-Tegel International Airport se nachází 9 km od centra města Berlín.

Letiště Berlin Brandenburg Airport se nachází 18 km od centra města Berlín.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Berlín od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Berlín jsou a letiště Berlin-Schonefeld International Airport. a letiště Berlin-Tegel International Airport. letiště Berlin Brandenburg AirportPoblíž ale najdete i tato letiště: a Berlin-Schonefeld International Airport (SXF).a Berlin-Tegel International Airport (TXL). Berlin Brandenburg Airport (BER)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Berlín je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Berlín

K cestě do destinace Berlín lze využít 3 letiště.

Co vidět v Berlíně

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 26 míst, co vidět v Berlíně .

 • Brandenburg Gate
   

  Brandenburg Gate

  Brandenburská brána je symbolickým vstupem do Berlína a jednou z nejznámějších památek v Německu. Postavena byla v roce 1791 a od té doby byla svědkem mnoha historických událostí. Na vrcholu brány stojí socha bohyně svobody, která symbolizuje svobodu a mír. Navštivte tuto ikonickou památku a procházejte se po okolním parku, který je oblíbeným místem pro pikniky a odpočinek.

 • Charlottenburg Palace
   

  Charlottenburg Palace

  Zámek Charlottenburg je největší královský palác v Berlíně a je považován za jednu z nejvýznamnějších turistických atrakcí města. Palác byl postaven v roce 1695 a nabízí návštěvníkům nádherné prostory, které ukazují, jak žili pruské královské rodiny. Nádherné zahrady a parky, které obklopují zámek, jsou ideální pro procházky a pikniky. Navštivte tento úchvatný palác a prohlédněte si bohatou historii Berlína.

 • Berlin Cathedral
   

  Berlin Cathedral

  Berlínská katedrála je jednou z nejvýznamnějších památek německé metropole. Katedrála, postavená v 19. století, je známá svými vysokými věžemi a impozantním interiérem. Navštivte toto místo, abyste si prohlédli nádherné vitráže, sochy a fresky. Z věží se nabízí úchvatný výhled na město. Berlínská katedrála je ideálním místem pro milovníky architektury a historie.

 • Altes Museum, Berlin
   

  Staré muzeum

  Staré muzeum v Berlíně je skvělým místem pro milovníky historie. Muzeum se specializuje na antické umění a ukazuje návštěvníkům impozantní sbírku soch, keramiky a dalších artefaktů z Řecka a Říma. Budova sama o sobě je velkolepá a vyniká svou klasicistní architekturou. Pokud hledáte zajímavou kulturní zastávku během svého pobytu v Berlíně, Staré muzeum je tím pravým místem.

 • Potsdamer Platz
   

  Potsdamer Platz

  Potsdamer Platz je jedno z nejživějších míst v Berlíně. Toto moderní náměstí je plné obchodů, restaurací a kin. Navštivte Sony Center, kde se konají různé kulturní akce, nebo vystoupejte na vyhlídkovou plošinu Panoramapunkt a užijte si výhled na celé město. Potsdamer Platz je také výchozím bodem pro procházky po okolí, jako je například braniborská brána.

Počasí v Berlíně

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Berlín

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Palma de Mallorca
Madrid
🤘 Multi-city
💣 1 722 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 749 Kč
londyn
Palma de Mallorca
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 2 345 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz