Legolend v Dánsku

Letenky do Billund

Hledáte levné letenky do destinace Billund? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Billund

Billund leží v Dánska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Billund navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
DánskoDánsko

Stručně a jasně

Stát
Dánsko
Letiště
1 letiště (BLL)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Billund.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 11min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Billund Airport se nachází 3 km od centra města Billund.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Billund od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Billund je letiště Billund Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Billund Airport (BLL)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Billund je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Billund

K cestě do destinace Billund lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Billund - 7 míst co vidět .

 • LEGOLAND® Billund Resort
   

  LEGOLAND® Billund Resort

  LEGOLAND® Billund Resort je nejstarší park Legoland na světě. Nachází se v dánském městě Billund vedle továrny na Lego a letiště Billund. Park nabízí celou řadu atrakcí pro rodiny s dětmi, včetně horských drah a zábavných jízd. Oblíbenou částí parku je Miniland, který je tvořen miliony Lego kostek. V roce 2011 park navštívilo více než 1,9 milionu hostů a od otevření se sem sjelo více než 50 milionů návštěvníků, což z něj dělá největší turistickou atrakci v Dánsku mimo Kodaň.

 • Lalandia i Billund
   

  Lalandia i Billund

  Lalandia v Billundu je ideálním místem pro rodinnou dovolenou s mnoha aktivitami a zábavou pro všechny věkové kategorie. Užijete si zde nejen vodní park a fitness centrum, ale také bowlingové centrum, sportovní halu a mini-golf. Navíc je Lalandia v blízkosti LEGOLANDu a jen 20 minut jízdy od ZOO Givskud. Zažijte nádhernou středomořskou atmosféru a užijte si nezapomenutelnou dovolenou.

 • Legoland Billund
   

  Legoland Billund

  Legoland Billund je zábavní park, který nabízí nekonečné množství zábavy pro celou rodinu. Zde můžete zažít adrenalinové jízdy na horských dráhách a užít si rodinné atrakce. Park je rozdělen do tematických oblastí a nabízí také miniaturní svět z lega. Legoland Billund je ideálním místem pro všechny fanoušky Lega, kteří chtějí prožít nezapomenutelný den plný zábavy a dobrodružství.

 • GIVSKUD ZOO ZOOTOPIA
   

  GIVSKUD ZOO ZOOTOPIA

  GIVSKUD ZOO ZOOTOPIA je skvělá volba pro všechny milovníky zvířat a safari. Zoo nabízí dvě části - jednu pro soukromé automobily nebo autobusy v africkém stylu a druhou menší část pro procházky. Toto místo je ideální pro rodinné výlety, kde si můžete užít nezapomenutelné zážitky s vašimi blízkými.

 • Teddy Bear Art Museum
   

  Teddy Bear Art Museum

  Muzeum medvídků Teddy Bear Art se nachází v srdci města Billund v bývalém soukromém domě rodiny LEGO. Muzeum o rozloze více než 700 metrů čtverečních zahrnuje galerie, obchod a dílnu - vše s tématem medvídků! Sbírka muzea, s více než 1200 medvídky, odráží všestrannost stylu, materiálů a kreativity medvídka jako umělecké formy. Užijte si kousek dortu a šálek kávy, nebo lehký oběd v kavárně Teddy Bear Cafe. Projděte se krásným parkem plným stromů a květin v "Edith's Garden".

Počasí Billund

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Billund

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Paříž
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
💣 1 175 Kč
Colombo - A crumbling colonial-era building is wedged between more modern structures at this intersection in Pettah, one of the oldest districts in Colombo and…
✈️ Zpátečka
👌 19 990 Kč
mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz