Boa Vista - Boa Vista Central Shopping Area.

Letenky do Boa Vista

Hledáte levné letenky do destinace Boa Vista? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Boa Vista

Boa Vista leží ve státě Brazílie. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Boa Vista navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Jižní Amerika
BrazílieBrazílie

Stručně a jasně

Stát
Brazílie
Letiště
1 letiště (BVB)
Časový posun
-6h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Boa Vista.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 10h 13min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Atlas Brasil Cantanhede Airport se nachází 3 km od centra města Boa Vista.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Boa Vista od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Boa Vista je letiště Atlas Brasil Cantanhede Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Atlas Brasil Cantanhede Airport (BVB)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Boa Vista je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Boa Vista

K cestě do destinace Boa Vista lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Boa Vista - 12 míst co vidět .

 • Orla Taumanan
   

  Orla Taumanan

  Orla Taumanan je nádherná promenáda v Boa Vista, která se vine podél pobřeží a nabízí krásné výhledy na oceán. Zdejší pláže jsou ideální pro koupání, opalování a surfování. Orla Taumanan je také místem pro mnoho kulturních akcí, jako jsou koncerty, festivaly a trhy. Pro nezapomenutelný zážitek v Boa Vista byste si tuto promenádu rozhodně neměli nechat ujít.

 • googleusercontent.com
   

  Roman Catholic Diocese of Roraima

  Navštivte katedrálu Krista Spasitele v brazilském Boa Vista. Tato nádherná římskokatolická katedrála je jedním z nejvýznamnějších kostelů v regionu a nabízí návštěvníkům možnost prohlédnout si mnoho nádherných uměleckých děl. Užijte si klidnou atmosféru a obdivujte architekturu tohoto historického místa, které je důležitým bodem pro věřící i turisty.

 • Praia do Caçarí
   

  Praia do Caçarí

  Praia do Caçarí je pláž ležící na ostrově Boa Vista, která nabízí krásné písečné pláže a azurové moře. Je to ideální místo pro odpočinek a relaxaci, ale také pro vodní sporty jako jsou surfování, kitesurfing a windsurfing. Užijte si tropické klima a nezapomeňte ochutnat místní speciality v restauracích v okolí. Praia do Caçarí je skvělou volbou pro dovolenou v Karibiku.

 • Municipal Theater of Boa Vista
   

  Municipal Theater of Boa Vista

  Městské divadlo Boa Vista je kulturní perla města. Tento krásný historický divadelní dům hostí širokou škálu představení, od divadelních her po koncerty. Navštivte toto krásné místo a užijte si nezapomenutelný zážitek. Vstupenky lze zakoupit online nebo na místě.

 • googleusercontent.com
   

  Monumento aos Pioneiros

  Monumento aos Pioneiros je památník v Boa Vista, který připomíná pionýry, kteří se usadili v této oblasti. Tento impozantní památník se tyčí nad městem a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Navštivte tento symbol historie a užijte si úžasný pohled na Boa Vista a její okolí.

Počasí Boa Vista

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Boa Vista

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

pula
✈️ Zpátečka
😎 802 Kč

Letní letenky na Istrii

Chorvatsko
Před 5 hodinami
antalya-turecko
🌴 Dovolená
🚀 5 464 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
😍 787 Kč
Bergamo
✨ Víkendovka
🤩 1 204 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
👌 1 025 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz