Letenky do Bodo

Hledáte levné letenky do destinace Bodo? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Bodo

Bodo leží v Norska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Bodo navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
NorskoNorsko

Stručně a jasně

Stát
Norsko
Letiště
1 letiště (BOO)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Bodo.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 40min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Bodo Airport se nachází 2 km od centra města Bodo.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Bodo od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Bodo je letiště Bodo Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Bodo Airport (BOO)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Bodo je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Bodo

K cestě do destinace Bodo lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Bodo - 9 míst co vidět .

 • Bodø Cathedral
   

  Bodø Cathedral

  Katedrála v Bodø je jednou z nejvýznamnějších památek města. Tento krásný kostel byl postaven v roce 1956 a je známý svým moderním designem. Interiér katedrály je plný uměleckých děl, včetně nádherných vitráží a soch. Navštivte toto místo a užijte si klidnou atmosféru a krásné výhledy na okolní krajinu.

 • Norwegian Aviation Museum
   

  Norwegian Aviation Museum

  Navštivte norské muzeum letectví v Bodø a prozkoumejte historii norského letectví. Muzeum nabízí rozsáhlou sbírku letadel, včetně letadel používaných během druhé světové války. Užijte si fascinující prohlídku a dozvězte se více o norské letecké historii a technologiích. Vstupné je přijatelné a vstup je zdarma pro děti do 16 let.

 • Bodø Spektrum
   

  Bodø Spektrum

  Bodø Spektrum je největší multifunkční aréna v severním Norsku. Místo nabízí širokou škálu kulturních a sportovních akcí, včetně koncertů, veletrhů a výstav. Aréna se nachází v centru města, v blízkosti dalších turistických atrakcí, jako je například Muzeum letectví a kosmonautiky. Navštivte Bodø Spektrum a užijte si nezapomenutelný zážitek v srdci norského severu.

 • Nordlandsbadet (Endret åpningstider i skolefriperioder)
   

  Nordlandsbadet (Endret åpningstider i skolefriperioder)

 • Nyholms Fort
   

  Nyholms Fort

  Nyholms Fort je historická pevnost v norském městě Bodo. Pevnost byla postavena v roce 1891 a sloužila jako obrana proti nepřátelským útokům. Dnes je pevnost otevřená pro veřejnost a nabízí nádherný výhled na město a okolní krajinu. Pro milovníky historie je to skvělé místo k návštěvě a prozkoumání norského vojenského dědictví.

Počasí Bodo

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Bodo

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 946 Kč
Katánie
Pisa
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
💣 11 290 Kč
Brusel
✨ Víkendovka
🚀 1 164 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
marsa-alam
🌴 Dovolená
👌 12 290 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz