Bournemouth

Letenky do Bournemouthu

Hledáte levné letenky do Bournemouthu? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Bournemouth

Bournemouth leží v Spojeného království. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Bournemouth navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Bournemouthu přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Spojené královstvíSpojené království

Stručně a jasně

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (BOH)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Bournemouth.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 43min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Bournemouth Airport se nachází 7 km od centra města Bournemouth.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Bournemouth od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Bournemouth je letiště Bournemouth Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Bournemouth Airport (BOH)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Bournemouth je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Bournemouth

K cestě do destinace Bournemouth lze využít 1 letiště.

Doprava z/na letiště Bournemouth BOH

 • Jetbus

  Lze využít autobusovou linku 737 společnosti Yellow Buses. Na přílety/odlety navazuje s 2 hodinovým prostojem.


  ~ 20 min
  4 £
  Informace
 • Taxi


  ~ 15 min
  20 £
  Rezervace online

Co vidět v Bournemouthu

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 14 míst, co vidět v Bournemouthu .

 • Bournemouth Pier
   

  Bournemouth Pier

  Bournemouth Pier je jednou z nejvýznamnějších turistických atrakcí v Bournemouthu. Nachází se na pobřeží Anglického kanálu a nabízí návštěvníkům širokou škálu zábavy. Procházejte se po dlouhém mole, navštivte restaurace, kavárny a obchody. Pokud hledáte adrenalin, můžete si zahrát na nejmodernějším laserovém hřišti v Evropě nebo se projet na nejvyšší skluzavce na pobřeží. Bournemouth Pier je ideálním místem pro celodenní výlet s rodinou nebo přáteli.

 • Oceanarium
   

  Oceanarium

  Vstupte do fascinujícího světa podmořského života v Oceanáriu v Bournemouthu. Prozkoumejte různé ekosystémy, od tropických korálových útesů po arktické vody. Uvidíte neuvěřitelnou diverzitu ryb, žraloků, želv, chobotnic a dalších mořských tvorů. Oceanárium je perfektní pro rodiny s dětmi i pro milovníky přírody. Navštivte toto jedinečné místo a prožijte nezapomenutelný zážitek!

 • Hengistbury Head Visitor Centre
   

  Hengistbury Head Visitor Centre

  Návštěvnické centrum Hengistbury Head v Bournemouthu nabízí fascinující výlet do minulosti. Procházejte se po archeologických nalezištích a poznejte historii této oblasti. Vychutnejte si nádherný výhled na záliv Christchurch a přírodu v okolí. Toto místo je ideální pro milovníky historie a přírody. Navštivte návštěvnické centrum Hengistbury Head a zažijte nezapomenutelný zážitek!

 • Detail of Bournemouth Pier and crowded beach.
   

  Bournemouth Beach

  Pláž Bournemouth je jednou z nejkrásnějších pláží v Anglii. Svojí dlouhou písečnou pláží a azurovým mořem přitahuje turisty z celého světa. Na pláži najdete mnoho restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat tradiční anglickou snídani nebo odpočinout s osvěžujícím drinkem. Přijďte si užít slunce a krásný výhled na okolní krajinu.

Počasí v Bournemouthu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Bournemouth

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Palma de Mallorca
Madrid
🤘 Multi-city
💣 1 722 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 749 Kč
londyn
Palma de Mallorca
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 2 345 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz