Bristol - most

Letenky do Bristolu

Hledáte levné letenky do Bristolu? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Bristol

Bristol leží v Spojeného království. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Bristol navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Bristolu přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
Spojené královstvíSpojené království
☕ Kavárny
📜 Historie
🏺 Museum
🍸 Noční život
🏛️ Architektura

Stručně a jasně

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (BRS)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Bristol.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 47min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Bristol International Airport se nachází 12 km od centra města Bristol.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Bristol od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Bristol je letiště Bristol International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Bristol International Airport (BRS)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Bristol je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Bristol

K cestě do destinace Bristol lze využít 1 letiště.

Doprava z/na letiště Bristol BRS

Co vidět v Bristolu

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 23 míst, co vidět v Bristolu .

 • The Lady Chapel of Bristol Cathedral in Bristol, England.
   

  Bristol Cathedral

  Bristolská katedrála, také známá jako Katedrála svaté Trojice, patří mezi nejvýznamnější stavby v Bristolu. Katedrála byla postavena v 12. století a je považována za jeden z nejkrásnějších příkladů gotické architektury v Anglii. Uvnitř katedrály můžete vidět mnoho historických artefaktů a památek, včetně náhrobků a vitráží. Navštivte tento úchvatný kostel a objevte jeho historii a krásu.

 • Clifton Suspension Bridge
   

  Clifton Suspension Bridge

  Clifton Suspension Bridge v Bristolu je nezapomenutelnou atrakcí pro návštěvníky. Most byl navržen slavným inženýrem Brunelem a nabízí nádherný výhled na město a řeku Avon. Pro milovníky adrenalinu se zde konají také skákání s bungee a další extrémní sporty. Navštivte tento historický most a užijte si nezapomenutelný zážitek!

 • M Shed
   

  M Shed

  M Shed je fascinující muzeum v centru Bristolu, které ukazuje historii města od pravěku až po současnost. Vstupte dovnitř a objevte neuvěřitelné příběhy a artefakty, které odrážejí život a kulturu místních lidí. Můžete se těšit na interaktivní expozice, historické fotografie a zajímavé předměty, které vás vtáhnou do příběhu Bristolu. Navštivte M Shed a prohlédněte si město z jiného úhlu pohledu.

 • Brunel's SS Great Britain
   

  Brunel's SS Great Britain

  Navštivte Brunelovu SS Great Britain, první parník na světě s železným trupem a šroubovým pohonem. Tento historický parník byl navržený a postavený v 19. století a nyní slouží jako muzeum. Prozkoumejte jeho kajuty, strojovnu a dokonce i podpalubí. Zažijte dobovou atmosféru a poznáte historii britského námořnictva. Určitě stojí za návštěvu!

Počasí v Bristolu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Bristol

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Boston
✈️ Zpátečka
👍 6 860 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz