Cambridge - Taken by the user, from the top of the multistory car park at en:Addenbrooke's Hospital.

Letenky do Cambridge

Hledáte levné letenky do destinace Cambridge? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Cambridge

Cambridge leží v Spojeného království. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Cambridge navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Stručně a jasně

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (CBG)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Cambridge.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 33min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Cambridge Airport se nachází 4 km od centra města Cambridge.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Cambridge od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Cambridge je letiště Cambridge Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Cambridge Airport (CBG)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Cambridge je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Cambridge

K cestě do destinace Cambridge lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Cambridge - 21 míst co vidět .

 • Cambridge University Botanic Garden
   

  Cambridge University Botanic Garden

  Botanická zahrada Univerzity v Cambridgi je ideálním místem pro milovníky přírody. Tento nádherný park nabízí mnoho druhů rostlin a květin, které jsou pečlivě udržovány a prezentovány. Procházka zahradou nabízí klid a krásné výhledy. Vstupné je přijatelné a peníze jsou použity na zachování této krásné zahrady. Navštivte tuto zahradu a užijte si přírodu v plné kráse!

 • The Fitzwilliam Museum
   

  The Fitzwilliam Museum

  Fitzwilliam Museum v Cambridgi je jedním z nejvýznamnějších muzeí umění ve Velké Británii. Sbírka zahrnuje umělecká díla z celého světa, včetně starožitností, soch, obrazů a rukopisů. Muzeum je otevřeno každý den s výjimkou pondělí a vstup je zdarma. Navštivte toto krásné muzeum a objevte svět umění a historie.

 • The Backs
   

  The Backs

  The Backs jsou řada zahrad na břehu řeky Cam v Cambridgi. Tyto zahrady patří k nejkrásnějším v Anglii a nabízejí nádherné výhledy na historické budovy, jako je King's College a Clare College. Procházka podél řeky je skvělou aktivitou jak pro turisty, tak i pro místní obyvatele. Užijte si krásnou přírodu a pohled na krásné historické památky v Cambridgi.

 • Jesus Green
   

  Jesus Green

  Jesus Green je krásný park v srdci Cambridgeského města, kde můžete relaxovat a užít si přírodu. Park nabízí bohatý výběr květin a stromů, kde si můžete užít piknik s rodinou a přáteli. Pro sportovní nadšence jsou k dispozici tenisové a basketbalové kurty, hřiště na míčové hry a procházky podél řeky Cam. Navštivte Jesus Green a zažijte klid a pohodu, kterou nabízí tento nádherný park.

 • King's College Chapel
   

  King's College Chapel

  Královská kaple King's College je největší gotickou kaplí v Anglii. Nachází se v historickém centru Cambridge a je součástí slavné univerzity. Kaple je známá pro své klenoty, včetně výjimečně zachovalých vitráží a krásného varhanového díla. Navštivte tuto nádhernou památku a ponořte se do historie anglického královského dvora.

Počasí Cambridge

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Cambridge

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Marseille
Bordeaux
🤘 Multi-city
🔥 1 331 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
💣 1 641 Kč
Kalamata
✈️ Zpátečka
😍 965 Kč
Malta - zátoka
✈️ Zpátečka
😍 745 Kč

Červnové letenky na Maltu

Malta
Před 34 hodinami
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👍 735 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz