Campbeltown - Springbank

Letenky do Campbeltown

Hledáte levné letenky do destinace Campbeltown? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Campbeltown

Campbeltown leží v Spojeného království. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Campbeltown navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Stručně a jasně

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (CAL)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Campbeltown.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 7min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Campbeltown Airport se nachází 5 km od centra města Campbeltown.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Campbeltown od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Campbeltown je letiště Campbeltown Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Campbeltown Airport (CAL)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Campbeltown je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Campbeltown

K cestě do destinace Campbeltown lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Campbeltown - 10 míst co vidět .

 • Campbeltown Heritage Centre
   

  Campbeltown Heritage Centre

  Campbeltown Heritage Centre je skvělým místem pro návštěvu, pokud chcete poznat historii Campbeltownu a jeho okolí. Nachází se v centru města a nabízí mnoho zajímavostí pro turisty. V muzeu se dozvíte o historii oblasti, tradicích a životě místních lidí. Vstupné je příznivé a vstup zdarma je pro děti do 12 let. Navštivte Campbeltown Heritage Centre a objevte krásy tohoto skvělého města na západě Skotska.

 • Machrihanish Seabird / Wildlife Observatory
   

  Machrihanish Seabird / Wildlife Observatory

  Machrihanish Seabird / Wildlife Observatory je skvělým místem pro pozorování místních ptáků a zvířat. Nachází se v krásné oblasti Campbeltown a nabízí úžasné výhledy na okolní krajinu. Pro milovníky přírody je to ideální místo k návštěvě a prozkoumání. Přijďte a užijte si jedinečný zážitek z pozorování místních druhů zvířat a ptáků.

 • Mull of Kintyre Lighthouse
   

  Mull of Kintyre Lighthouse

  Maják Mull of Kintyre se nachází na jihozápadním pobřeží Skotska a nabízí nádherné výhledy na Atlantský oceán. Tento maják byl postaven v roce 1788 a dodnes slouží jako navigační bod pro lodě plující kolem Skotska. Pro milovníky přírody a historie je toto místo nezapomenutelný zážitek, který by si neměli nechat ujít.

 • Westport Beach Car Park
   

  Westport Beach Car Park

  Parkoviště na pláži Westport je ideálním výchozím bodem pro návštěvu této krásné pláže v Campbeltownu. Tento klidný a tichý kout Skotska nabízí nádherné výhledy na moře a okolní krajiny. Užijte si den plný slunce, písku a vodních radovánek, nebo prozkoumejte okolní oblasti a objevte další skvosty tohoto malebného regionu.

 • Campbeltown Picture House
   

  Campbeltown Picture House

  Campbeltown Picture House je historické kino v srdci města Campbeltown. Jeho krásná fasáda a elegantní interiér vás přenesou zpět do zlaté éry kinematografie. Navštivte toto místo a užijte si nezapomenutelný filmový zážitek v autentickém prostředí.

Počasí Campbeltown

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Campbeltown

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 1 470 Kč
Cagliari
✈️ Zpátečka
🔥 1 717 Kč
kaunas
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
korfu
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
💣 1 338 Kč
Verona
✨ Víkendovka
👌 1 436 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz