Letenky do Cardiff

Hledáte levné letenky do destinace Cardiff? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Cardiff

Cardiff leží v Spojeného království. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Cardiff navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Spojené královstvíSpojené království

Stručně a jasně

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (CWL)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Cardiff.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 50min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Cardiff International Airport se nachází 15 km od centra města Cardiff.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Cardiff od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Cardiff je letiště Cardiff International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Cardiff International Airport (CWL)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Cardiff je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Cardiff

K cestě do destinace Cardiff lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Cardiff - 21 míst co vidět .

 • St. Fagans National Museum of History
   

  St. Fagans National Museum of History

  Navštivte Národní muzeum historie St. Fagans a prozkoumejte velšskou historii a kulturu. Nachází se v krásné přírodě a nabízí autentické stavby a expozice, které přibližují život na venkově i ve městech. Muzeum je ideální pro rodiny s dětmi i pro jednotlivce, kteří chtějí poznat více o Velšské historii. Vstupné je zdarma a muzeum je otevřeno po celý rok.

 • Cardiff Castle
   

  Cardiff Castle

  Cardiff Castle je impozantní středověká pevnost nacházející se v centru města Cardiff. Původně postavený Římany a později přestavěný Normany, zámek nabízí návštěvníkům fascinující historickou prohlídku. Pokud si chcete užít nádherný výhled na město, vystupte na vrchol věže a nechte se okouzlit panoramatickým výhledem. Cardiff Castle je nejlepší způsob, jak poznat historii a kulturu Walesu.

 • Techniquest
   

  Techniquest

  Techniquest je interaktivní muzeum vědy v Cardiffu. Nabízí návštěvníkům příležitost objevovat a zkoumat různé vědecké koncepty a principy v zábavném a přístupném prostředí. Muzeum je ideální pro rodiny s dětmi, kteří se chtějí dozvědět více o světě kolem nás. Vstupné je velmi přijatelné a muzeum je snadno dostupné z centra města.

 • Llandaff Cathedral
   

  Llandaff Cathedral

  Llandaffská katedrála je krásnou stavbou v historickém centru Cardiffu. Katedrála byla postavena v 12. století a nabízí návštěvníkům nádhernou architekturu a umělecká díla. Navštivte interiér katedrály, kde se nacházejí hrobky a památníky významných osobností. Prozkoumejte okolní zahrady a užijte si klidnou atmosféru tohoto místa. Vstup do katedrály je zdarma, ale darujte na její další záchranu.

 • Castell Coch
   

  Castell Coch

  Castell Coch je pohádkový zámek v blízkosti Cardiffu. Jeho výzdoba a architektura vás okouzlí, stejně jako krásné výhledy na okolí. Zámek byl postaven v 19. století a dnes slouží jako muzeum. Navštivte ho a prozkoumejte jeho historii a legendy, které se kolem něj v průběhu let vytvořily. Určitě nebudete litovat!

Počasí Cardiff

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Cardiff

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

rhodos z výšky
✈️ Zpátečka
🔥 1 633 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč

Jarní letenky na Sardinii

Itálie
Před 44 hodinami
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz