Chasab - Khasab on the way to Diba

Letenky do Chasab

Hledáte levné letenky do destinace Chasab? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Chasab

Chasab leží ve státě Omán. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Chasab navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Asie
OmánOmán

Stručně a jasně

Stát
Omán
Letiště
1 letiště (KHS)
Časový posun
+2h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Chasab.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 5h 49min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Khasab Air Base se nachází 1 km od centra města Chasab.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Chasab od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Chasab je letiště Khasab Air Base. Poblíž ale najdete i tato letiště: Khasab Air Base (KHS)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Chasab je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Chasab

K cestě do destinace Chasab lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Chasab - 9 míst co vidět .

 • Musandam Oman
   

  Musandam Oman

  Musandam Oman nabízí návštěvníkům fascinující pohled na skalnaté pobřeží, kde se setkávají tyrkysové vody Perského zálivu a Ománského moře. Kromě plavby po fjordech a potápění je zde také možnost pozorovat delfíny a želvy. Když se budete chtít odpočinout, můžete si užít klidné chvíle na místních plážích. Musandam Oman je ideálním místem pro dobrodružství v exotickém prostředí.

 • Khasab Castle
   

  Khasab Castle

  Khasab Castle je impozantní kamenná pevnost, která se nachází v městečku Chasab. Pevnost byla postavena v 17. století a sloužila jako obrana proti útokům nepřátel ze země i z moře. Dnes je zde muzeum, které přibližuje historii regionu a tradiční život Beduínských kmenů. Navštivte Khasab Castle a prožijte fascinující okamžiky z minulosti Ománu.

 • Khasab Fort
   

  Khasab Fort

  Khasab Fort vám nabídne nezapomenutelný zážitek z návštěvy arabského hradu. Nachází se v malebném městečku Chasab a je to jedna z nejznámějších turistických atrakcí. Vstupte do historie a zažijte atmosféru, kterou vám tento hrad nabízí. Budete fascinováni jeho architekturou a kouzlem, které z něj vyzařuje. Navštivte Khasab Fort a prožijte jedinečné dobrodružství v srdci Ománu.

 • Al Kmazera Castle
   

  Al Kmazera Castle

  Hrad Al Kmazera, také známý jako Khmazera Castle, je historická pevnost v Chasabu. Tento hrad nabízí nádherný výhled na okolní krajinu a je důležitou součástí místní historie. Navštivte Al Kmazera Castle a prozkoumejte jeho tajemství a krásu.

 • Khor Najd
   

  Khor Najd

  Khor Najd je úchvatné přírodní místo v Chasabu. Když se projdete po skalách, ocitnete se v malebné zátoce s tyrkysovou vodou a bílým pískem. Pokud hledáte klid a krásu, Khor Najd je pro vás to pravé místo. Užijte si slunce a nádherný výhled na Perský záliv.

Počasí Chasab

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Chasab

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kavala
🌴 Dovolená
🚀 9 690 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🎉 1 145 Kč
Oslo
✨ Prodloužený víkend
😍 882 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč

Albánie během června

Albánie
Před 46 hodinami
benatky
✨ Víkendovka
😍 938 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz