Letenky do Chicaga

Hledáte levné letenky do Chicaga? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Chicago

Město je primárně obsluhováno 3 letišti. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Chicago navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Chicaga přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát

Spojené státy

Letiště

3 letiště (MDW,ORD,RFD)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Chicago.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 8h 37min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Chicago Midway International Airport se nachází 14 km od centra města Chicago.

Letiště Chicago O'Hare International Airport se nachází 25 km od centra města Chicago.

Letiště Chicago Rockford International Airport se nachází 126 km od centra města Chicago.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Chicago od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Chicago jsou a letiště Chicago Midway International Airport. a letiště Chicago O'Hare International Airport. letiště Chicago Rockford International AirportPoblíž ale najdete i tato letiště: a Chicago Midway International Airport (MDW).a Chicago O'Hare International Airport (ORD). Chicago Rockford International Airport (RFD)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Chicago je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Chicago

K cestě do destinace Chicago lze využít 3 letiště.

Co vidět v Chicagu

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 28 míst, co vidět v Chicagu .

 •  

  Millennium Park

  Millennium Park je největší park v centru Chicaga a nabízí návštěvníkům mnoho aktivit a zážitků. Projděte se po oblíbené promenádě, kde se nachází největší fontána v USA, nebo se podívejte na Cloud Gate, slavnou nerezovou sochu ve tvaru fazole. V parku se také konají různé kulturní akce, jako například koncerty, divadelní představení a výstavy. Navštivte tento park a užijte si nezapomenutelný den v Chicagu.

 •  

  Navy Pier

  Navy Pier je nejpopulárnější turistickou atrakcí v Chicagu. Tento přístavní mol nabízí mnoho zábavy pro celou rodinu. Projděte se po molu a užijte si pohled na město, navštivte různé obchody a restaurace, nebo se projděte na kolotoči. Navy Pier také hostí mnoho kulturních akcí, jako jsou koncerty a ohňostroje. Tento unikátní zážitek by neměl chybět na vaší návštěvě Chicaga.

 •  

  The Art Institute of Chicago

  Institut umění v Chicagu je jedním z nejvýznamnějších muzeí umění na světě. Jeho sbírka obsahuje více než 300 tisíc artefaktů, včetně obrazů, soch a fotografických děl. Mezi nejvýznamnější patří díla Moneta, Van Gogha a Picassa. Navštivte také moderní křídlo, které nabízí umělecké díla současných umělců. Vstupenky lze zakoupit online, ale pokud máte čas, doporučujeme si prohlédnout celé muzeum.

 •  

  Field Museum

  Field Museum v Chicagu je jedním z největších přírodovědných muzeí na světě. Vystavuje více než 40 milionů exponátů, zahrnujících vzácné minerály, fosilie dinosaurů a etnografické sbírky. Navštivte největší a nejkomplexnější T-Rexe na světě a prozkoumejte jeho kostru. Muzeum je ideální pro rodinný výlet a pro objevování světa přírody a historie.

 •  

  Lincoln Park Zoo

  Lincoln Park Zoo se nachází v srdci Chicaga a nabízí návštěvníkům jedinečnou zážitkovou cestu do světa zvířat. Od slonů až po pandy, zoo nabízí širokou škálu zvířat z celého světa. Vstup do zoo je zdarma a je otevřena celoročně. Pro rodiny s dětmi je to skvělý způsob, jak strávit den v přírodě a zároveň se dozvědět něco nového o životě zvířat.

Počasí v Chicagu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

Barcelona

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

Lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

Londýn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

řím, rome, italie, výhled, památky, historické město

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Chicago

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Malta - zátoka
Lamezia Terme, Italie, moře, pláže, dovolená, letní počasí
🤘 Multi-city
🎉 1 830 Kč
Havana
🌴 Dovolená
😎 20 990 Kč
Kós
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Riga
Stockholm
Gdaňsk
Kodaň
🤘 Punk-trip
😍 3 081 Kč
Palma de Mallorca
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz