Letenky do Christmas Island

Hledáte levné letenky do destinace Christmas Island? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Christmas Island

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Christmas Island navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Vánoční ostrovVánoční ostrov

Stručně a jasně

Stát

Vánoční ostrov

Letiště

1 letiště (XCH)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Christmas Island.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 12h 48min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Christmas Island Airport se nachází 4 km od centra města Christmas Island.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Christmas Island od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Christmas Island je letiště Christmas Island Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Christmas Island Airport (XCH)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Christmas Island je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Christmas Island

K cestě do destinace Christmas Island lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Christmas Island - 9 míst co vidět .

 • Christmas Island National Park
   

  Christmas Island National Park

  Národní park Christmas Island je ideálním místem pro milovníky přírody. Tento park nabízí nádherné výhledy na ostrov a jeho okolí. Můžete zde pozorovat mnoho druhů zvířat a rostlin, které jsou v této oblasti unikátní. Prozkoumejte krásu tohoto ostrova a užijte si klid a pohodu v nádherné přírodě.

 • Národní park Vánočního ostrova
   

  Národní park Vánočního ostrova

  Národní park Vánočního ostrova je ukrytým klenotem v Indickém oceánu. Tento malý ostrov je domovem mnoha endemických druhů zvířat a rostlin. Prozkoumejte neuvěřitelnou přírodu, která zahrnuje deštné lesy, korálové útesy a pláže s bílým pískem. Návštěva tohoto ostrova vás zcela uchvátí a zanechá nezapomenutelné zážitky.

 • Christmas Island Visitor Centre
   

  Christmas Island Visitor Centre

  Navštivte Návštěvnické centrum Vánočního ostrova a dozvíte se vše o této exotické lokalitě. Získejte informace o místní fauně a flóře, historii ostrova a způsobu života místních obyvatel. Zajímavé expozice a interaktivní prvky zajistí, že si pobyt na Vánočním ostrově užijete naplno.

 • Flying Fish Cove
   

  Flying Fish Cove

  Letící rybí zátoka na Vánočním ostrově je krásným místem, které stojí za návštěvu. Toto útočiště pro ryby se nachází na pobřeží Indického oceánu a je obklopeno úchvatnou přírodou. Můžete zde pozorovat mnoho druhů ryb, ale také si užít klid a krásný výhled na oceán. Navštivte Letící rybí zátoku a zažijte jedinečnou atmosféru Vánočního ostrova.

 • Gun Emplacement
   

  Gun Emplacement

  Navštivte Gun Emplacement na Vánočním ostrově a prozkoumejte historii tohoto fascinujícího místa. Tento vojenský komplex byl postaven během druhé světové války a sloužil jako obrana proti nepřátelským útokům. Dnes můžete vidět zbytky dělostřeleckých baterií a podzemních tunelů, které ukazují, jak důležitou roli hrál ostrov v minulosti. Nezapomeňte si přinést fotoaparát, abyste zachytili úžasný výhled na oceán a okolní krajinu.

Počasí Christmas Island

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Christmas Island

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Nosy Be
🌴 Dovolená
😎 20 990 Kč
benatky
✈️ Zpátečka
👌 1 517 Kč
milan
Palma de Mallorca
🤘 Multi-city
🤩 2 552 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
🚀 2 015 Kč

Letní letenky do Kampánie

Itálie
Před 46 hodinami
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🔥 1 443 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz