Cuneo

Letenky do Cuneo

Hledáte levné letenky do destinace Cuneo? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Cuneo

Cuneo leží v Itálie. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Cuneo navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
ItálieItálie

Stručně a jasně

Stát

Itálie

Letiště

1 letiště (CUF)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Cuneo.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 18min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Cuneo / Levaldigi Airport se nachází 19 km od centra města Cuneo.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Cuneo od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Cuneo je letiště Cuneo / Levaldigi Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Cuneo / Levaldigi Airport (CUF)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Cuneo je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Cuneo

K cestě do destinace Cuneo lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Cuneo - 19 míst co vidět .

 • Piazza Galimberti
   

  Piazza Galimberti

  Piazza Galimberti je náměstí v italském městě Cuneo. Toto elegantní náměstí je obklopeno historickými budovami a nabízí mnoho kaváren a restaurací. V letních měsících se zde konají kulturní akce a trhy. Navštivte toto krásné místo a užijte si atmosféru italského města.

 • Sant'Ambrogio Church
   

  Sant'Ambrogio Church

  Kostel Sant'Ambrogio je jednou z nejstarších a nejvýznamnějších církevních památek v Cuneu. Tento románský kostel byl postaven ve 12. století a uchovává mnoho uměleckých děl a relikvií. Navštivte tuto krásnou stavbu a obdivujte její architekturu a historickou hodnotu. Kostel Sant'Ambrogio je nezapomenutelným zážitkem pro všechny, kteří navštíví Cuneo.

 • Santuario Madonna degli Angeli
   

  Santuario Madonna degli Angeli

  Santuario Madonna degli Angeli je krásný kostel v italském městě Cuneo. Tento poutní kostel je obklopen překrásnou přírodou a nabízí návštěvníkům klidnou atmosféru pro meditaci a modlitbu. Uvnitř kostela se nachází mnoho uměleckých děl a soch, které stojí za pozornost. Navštivte toto místo a zažijte klid a pohodu v srdci Itálie.

 • Chiesa del Sacro Cuore di Gesu
   

  Chiesa del Sacro Cuore di Gesu

  Chiesa del Sacro Cuore di Gesu je krásný kostel v italském městě Cuneo. Tento nádherný kostel nabízí neuvěřitelnou architekturu a historii. Navštivte toto místo a užijte si klidné okamžiky v jeho útulném interiéru. Kostel je ideálním místem pro poutníky i turisty, kteří hledají duchovní zážitek v malebném prostředí.

 • Palazzo Samone
   

  Palazzo Samone

  Palazzo Samone je krásný palác v italském městě Cuneo. Tento historický palác byl postaven v 18. století a nabízí nádherné umělecké prvky a architekturu. Navštivte Palazzo Samone a prozkoumejte jeho elegantní interiéry a nádherné zahrady. Tento palác je skvělým místem pro všechny, kteří chtějí objevovat krásy italské kultury a historie.

Počasí Cuneo

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Cuneo

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Manchester
✨ Víkendovka
😎 1 867 Kč
benatky
Paříž
🤘 Multi-city
🤩 1 889 Kč
Pafos
✈️ Zpátečka
👍 1 077 Kč

Last minute letenky na Kypr

Kypr
Před 10 hodinami
malaga
✈️ Zpátečka
👍 2 406 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🔥 11 790 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
👍 1 324 Kč

Jarní letenky do Apulie

Itálie
Před 46 hodinami
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz