Doncaster - View from Cusworth Hall

Letenky do Doncaster

Hledáte levné letenky do destinace Doncaster? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Doncaster

Doncaster leží v Spojeného království. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Doncaster navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Spojené královstvíSpojené království

Stručně a jasně

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (DSA)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Doncaster.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 42min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Robin Hood Doncaster Sheffield Airport se nachází 9 km od centra města Doncaster.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Doncaster od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Doncaster je letiště Robin Hood Doncaster Sheffield Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Robin Hood Doncaster Sheffield Airport (DSA)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Doncaster je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Doncaster

K cestě do destinace Doncaster lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Doncaster - 13 míst co vidět .

 • Yorkshire Wildlife Park
   

  Yorkshire Wildlife Park

  Yorkshire Wildlife Park je ideálním místem pro milovníky zvířat. Park se nachází v Doncasteru a nabízí návštěvníkům možnost vidět více než 400 zvířat z celého světa. Mezi největší atrakce patří safari procházka, kde se můžete projít mezi lvy a tygry. Děti budou nadšené z dětského hřiště a zážitkového parku. Navštivte Yorkshire Wildlife Park a užijte si nezapomenutelný zážitek!

 • Cusworth Hall
   

  Cusworth Hall

  Cusworth Hall je nádherným příkladem georgiánské architektury a nachází se v krásném parku. Interiér domu nabízí pohled do života bohaté rodiny, která zde žila. Můžete se projít zahradou, navštívit muzeum nebo si užít krásný piknik v parku. Cusworth Hall je skvělým místem pro všechny milovníky historie a architektury.

 • En:Conisbrough Castle
   

  Conisbrough Castle

  Conisbrough Castle je nádherný středověký hrad v Doncasteru. Zdejší historie sahá až do 11. století, kdy byl hrad postaven jako obranná pevnost. Dnes je zde možné procházet se po hradbách, navštívit věže a věžičky a prozkoumat zbytky zaniklého hradu. Vynikající místo pro milovníky historie a architektury.

 • Brodsworth Hall and Gardens
   

  Brodsworth Hall and Gardens

  Brodsworth Hall and Gardens jsou nádherným příkladem viktoriánského sídla s rozlehlými zahradami. Tento historický dům nabízí návštěvníkům jedinečnou možnost nahlédnout do života bohatých viktoriánských rodin. Procházejte se po krásných zahradách, obdivujte květinové aranžmá a užijte si klidný odpočinek v této malebné lokalitě.

 • Tickhill Castle
   

  Tickhill Castle

  Tickhill Castle je nádherný hrad ležící v městečku Doncaster. Tento středověký hrad byl postaven v 11. století a nabízí návštěvníkům neuvěřitelné výhledy na okolní krajinu. Prozkoumejte zříceniny hradu a přemýšlejte o jeho historii. Tickhill Castle je skvělým místem pro milovníky historie a středověkých památek. Navštivte ho a nechte se unést do minulosti.

Počasí Doncaster

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Doncaster

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Palma de Mallorca
Madrid
🤘 Multi-city
💣 1 722 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 749 Kč
londyn
Palma de Mallorca
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 2 345 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz