dublin - ulice v centru města

Letenky do Dublinu

Hledáte levné letenky do Dublinu? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Dublin

Brána do Irska je letecky dostupná z Prahy či Vídně. Do Dublinu se z Prahy létá 2x týdně a to s Ryanair a Air Lingus. Zpáteční letenky do Dublinu se pohybují od 1 390 Kč, z Vídně pak levněji od 590 Kč. Použijte vyhledávač letenek, který podporuje hledání na delší časový interval a najděte nejlevnější letenku.  

Kolik stojí letenka z Prahy do Dublinu?

Zpáteční letenky do Dublinu koupíte levněji z okolních letišť a to z Bratislavy či Vídně od 590 Kč. Z Prahy do Dublinu se pak letenky pohybují od 1 390 Kč a to pouze v akci. Levně se pak z Prahy můžete do Dublinu dostat s přestupem a to zpravidla v Londýně.

Kdy koupit nejlevnější letenky do Dublinu?

Optimální doba na zakoupení letenky do Dublinu v hlavní sezóně je cca 160 dní před odletem. Pokud poletíte mimo sezónu, lze zakoupit letenky v akci i měsíc před odletem. Do Dublinu lze cestovat celý rok, nejpříznivější teploty jsou pro prozkoumání celého Irska od května do října. 

Na jaké letiště se létá do Dublinu?

Letiště v Dublinu je pouze jedno mezinárodní letiště a to letiště Dublin Airport. Více informací o letišti, včetně dopravy do centra: Letiště v Dublinu

IrskoIrsko
🍸 Noční život
🏛️ Architektura
👀 Památky

Stručně a jasně

Stát

Irsko

Letiště

1 letiště (DUB)

Časový posun

-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Dublin.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 6min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Dublin Airport se nachází 8 km od centra města Dublin.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Dublin od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Dublin je letiště Dublin Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Dublin Airport (DUB)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Dublin je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Dublin

Podívejte se jak se dostat z letiště Dublin do centra města. Odlety a přílety na letiště Dublin Airport naleznete na oficiálních stránkách letiště.

Doprava z/na letiště Dublin DUB

 • Autobus (16 a 41)

  Nejlevnější možnost jak se dopravit do centra.


  ~ 45 min
  3 €
  Info
 • Airlink

  Nejrychlejší způsob jak se dopravit do centra.


  ~ 25 min
  6 €
  Rezervace online

Co vidět v Dublinu

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 30 míst, co vidět v Dublinu .

 • St Patrick's Cathedral
   

  St Patrick's Cathedral

  St Patrick's Cathedral je největší katedrálou v Irsku. Katedrála svatého Patrika byla postavena před více než 800 lety. Je to místo posledního odpočinku jednoho z nejslavnějších irských mužů, Jonathana Swifta, autora Gulliverových cest.

 • Temple Bar
   

  Temple Bar

  Temple Bar je jednou z nejznámějších hospod v Dublinu. Je známý svou polohou, ale také proto, že nabízí více než 450 různých druhů vzácných whisky (největší sbírka Irska). Tuto červenou budovu nemůžete minout, vypadá typicky irsky a každý pátek a sobotu zde hraje živá irská hudba.

 • Trinity College
   

  Trinity College

  Nejvýznamnější irská univerzita byla založena v roce 1592. Nachází se v centru Dublinu a její ohromující kampus stojí za návštěvu. Trinity College je také uznávána jako špičkové mezinárodní centrum pro výzkum v oblasti nanotechnologií, imunologie a inženýrství.

 • Dublin Castle
   

  Dublin Castle

  Dublinský hrad, byl postaven na počátku třináctého století na místě vikingské osady. Po staletí sloužil jako sídlo anglické a později britské správy v Irsku. V roce 1922, po nezávislosti Irska, byl Dublinský hrad předán irské vládě. Nyní je hlavním vládním komplexem a klíčovou turistickou atrakcí.

 • Jameson Destillery
   

  Jameson Destillery

  Jameson Distillery Bow St. je původní místo, kde byla destilována irská whisky Jameson až do roku 1971. Palírna byla založen v roce 1780 Johnem Jamesonem. Vydejte se na prohlídku palírny a ochutnejte pravou irskou whisky.

Počasí v Dublinu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Dublin

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
💣 1 860 Kč
Pisa
✨ Víkendovka
🚀 958 Kč
Hurghada
🌴 Dovolená
😎 9 965 Kč
výhled na Barcelonu z parku Guell
lisabon
milan
🤘 Multi-city
😍 2 425 Kč
rim-pohled
✨ Víkendovka
🎉 1 335 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🎉 1 583 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz