Letenky do Dublinu

Hledáte levné letenky do Dublinu? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zpáteční
Jednosměrná
Odkud:
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Dublin

Dublin leží ve státě Irsko. Dublin je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Dublin navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Dublinu přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naší stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
Irsko
Noční život
Architektura
Památky

Stručně a jasně

Stát

Irsko

Letiště

1 letiště (DUB)

Co vidět v Dublinu

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce Dublinem nebo rovnou prohlídnout 8 míst, co vidět v Dublinu .

 

St Patrick's Cathedral

St Patrick's Cathedral je největší katedrálou v Irsku. Katedrála svatého Patrika byla postavena před více než 800 lety. Je to místo posledního odpočinku jednoho z nejslavnějších irských mužů, Jonathana Swifta, autora Gulliverových cest.

 

Temple Bar

Temple Bar je jednou z nejznámějších hospod v Dublinu. Je známý svou polohou, ale také proto, že nabízí více než 450 různých druhů vzácných whisky (největší sbírka Irska). Tuto červenou budovu nemůžete minout, vypadá typicky irsky a každý pátek a sobotu zde hraje živá irská hudba.

 

Trinity College

Nejvýznamnější irská univerzita byla založena v roce 1592. Nachází se v centru Dublinu a její ohromující kampus stojí za návštěvu. Trinity College je také uznávána jako špičkové mezinárodní centrum pro výzkum v oblasti nanotechnologií, imunologie a inženýrství.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Apulie - Bari
Zpátečka
1 275 Kč
Výhled na Edinburgh
Zpátečka
1 295 Kč
Zpátečka
2 274 Kč
Výhled na Budapešť
Zpátečka
1 196 Kč

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz