Durham - Durham Millburngate Bridge

Letenky do Durham

Hledáte levné letenky do destinace Durham? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Durham

Durham leží v Spojeného království. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Durham navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Stručně a jasně

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (MME)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Durham.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 47min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Durham Tees Valley Airport se nachází 31 km od centra města Durham.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Durham od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Durham je letiště Durham Tees Valley Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Durham Tees Valley Airport (MME)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Durham je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Durham

K cestě do destinace Durham lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Durham - 16 míst co vidět .

 • Durham Castle
   

  Durham Castle

  Durhamský hrad je impozantní stavba, která se tyčí nad městem Durham. Hrad byl postaven v 11. století a dodnes je zde sídlo univerzity. Prohlédněte si hradní kapli, která je zapsána na seznamu UNESCO, nebo se projděte po nádvoří s krásným výhledem na okolní krajinu. Navštivte tento historický skvost a prožijte jedinečnou atmosféru starověkého hradu.

 • Oriental Museum
   

  Oriental Museum

  Orientální muzeum v Durhamu je skvělým místem pro všechny, kteří se zajímají o asijskou kulturu a historii. Muzeum nabízí bohatou sbírku uměleckých děl a artefaktů ze všech oblastí Asie. Vstupné je přijatelné a prohlídka muzea je skvělou volbou pro rodiny i jednotlivce.

 • Durham Cathedral
   

  Durham Cathedral

  Durhamská katedrála je jedním z nejvýznamnějších stavebních skvostů v Anglii. Stojí na vrcholu kopce s krásným výhledem na okolní krajinu. Katedrála je známá svým impozantním gotickým stylem a historickými artefakty, jako je Magna Carta. Navštivte tento krásný kostel a prohlédněte si jeho nádhernou architekturu a umělecká díla, která z něj činí nezapomenutelnou zastávku na vaší cestě.

 • Adventure Valley
   

  Adventure Valley

  Pokud hledáte dobrodružství v přírodě, Adventure Valley v Durhamu je ideální destinací pro vás. Tento park nabízí širokou škálu aktivit pro celou rodinu, od lanových parků a horských kol až po zábavné hřiště pro děti. Navštivte Adventure Valley a zažijte nezapomenutelné dobrodružství v krásné přírodě Durhamu.

 • Beamish Museum
   

  Beamish Museum

  Beamish Museum je skvělým místem pro poznání historie a kultury Durhamu. Tento venkovský muzeum nabízí návštěvníkům autentické zážitky z života v 19. a 20. století. Projděte se ulicemi starého města, ochutnejte tradiční jídlo a zúčastněte se řemeslných workshopů. Prozkoumejte expozice a dozvíte se více o životě na venkově a v městských oblastech. Určitě stojí za návštěvu!

Počasí Durham

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Durham

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
🚀 943 Kč
Enfidha
🌴 Dovolená
💣 8 890 Kč
santorini
✈️ Zpátečka
💣 2 409 Kč
amsterdam
✈️ Zpátečka
🤩 2 118 Kč
moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz