Letenky do Eoligarry

Hledáte levné letenky do destinace Eoligarry? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Eoligarry

Eoligarry leží v Spojeného království. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Eoligarry navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Spojené královstvíSpojené království

Stručně a jasně

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (BRR)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Eoligarry.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 19min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Barra Airport se nachází 5 km od centra města Eoligarry.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Eoligarry od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Eoligarry je letiště Barra Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Barra Airport (BRR)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Eoligarry je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Eoligarry

K cestě do destinace Eoligarry lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Eoligarry - 4 míst co vidět .

 • The Hebridean Way Start Point
   

  The Hebridean Way Start Point

  Hebridská cesta je jednou z nejkrásnějších turistických tras na světě a začíná právě v Eoligarry. Projděte se po nádherných plážích, obdivujte malebné vesnice a užijte si přírodu, která vás bude okouzlovat každým krokem. Hebridská cesta je zážitek, na který nezapomenete.

 • Saint Barr's Church
   

  Saint Barr's Church

  Kostel svatého Barray v Eoligarry na ostrově Barra je jedinečnou památkou z 11. století. Tento malebný kostelík s kamennými zdmi a tradičními dveřmi přivítá návštěvníky svou historií a nádhernými výhledy na okolní krajinu. Pro milovníky historie a architektury je návštěva tohoto kostela nezapomenutelným zážitkem.

 • Kilpheder Wheelhouse
   

  Kilpheder Wheelhouse

  Kilpheder Wheelhouse je ideálním místem pro ty, kteří hledají únik z městského shonu. Tento malebný domek se nachází v srdci přírody a nabízí úchvatný výhled na okolní krajinu. Uvnitř najdete vše, co potřebujete k pohodlnému pobytu, včetně plně vybavené kuchyně a pohodlných lůžek. Prozkoumejte okolní oblast a užijte si klid a krásu Skotska.

 • Traigh Eais
   

  Traigh Eais

  Traigh Eais je nádherná pláž na ostrově Barra v Západních Vnějších Hebridách. Rozprostírá se na 3 km a nabízí návštěvníkům úchvatné výhledy na Atlantský oceán a okolní ostrovy. Pláž je ideálním místem pro pikniky, procházky a surfování. Pokud máte štěstí, můžete zde spatřit delfíny a velryby. Odpočiňte si na této krásné pláži a užijte si nezapomenutelné zážitky v přírodě.

Počasí Eoligarry

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Eoligarry

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Palma de Mallorca
Madrid
🤘 Multi-city
💣 1 722 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 749 Kč
londyn
Palma de Mallorca
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 2 345 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz