Erfurt - Pavese des Erfurter Rathauses

Letenky do Erfurt

Hledáte levné letenky do destinace Erfurt? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Erfurt

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Erfurt navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
NěmeckoNěmecko

Stručně a jasně

Stát
Německo
Letiště
1 letiště (ERF)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Erfurt.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 0h 39min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Erfurt Airport se nachází 5 km od centra města Erfurt.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Erfurt od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Erfurt je letiště Erfurt Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Erfurt Airport (ERF)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Erfurt je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Erfurt

K cestě do destinace Erfurt lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Erfurt - 21 míst co vidět .

 • Domplatz
   

  Domplatz

  Domplatz je jedním z nejvýznamnějších náměstí v Erfurtu. Nachází se zde katedrála sv. Marie a kostel sv. Štěpána. Procházka po náměstí nabízí nádherné pohledy na historické budovy a architekturu. Navštivte také tradiční trhy, které se zde konají během vánočního období. Domplatz je skvělým místem pro procházku a objevování krás Erfurtu.

 • Erfurt Cathedral
   

  Erfurt Cathedral

  Katedrála v Erfurtu, také známá jako Katedrála svaté Marie, je největší kostel v Erfurtu a jedna z nejvýznamnějších památek města. Katedrála je známá svými gotickými klenbami a nádhernými vitrážemi. Navštivte tuto krásnou katedrálu a užijte si jedinečný pohled na město z její věže.

 • Egapark
   

  Egapark

  Egapark v Erfurtu je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v přírodě. Tento krásný park nabízí návštěvníkům řadu zahrad, květinových aranžmá a jezer. Pro milovníky botaniky je zde mnoho druhů rostlin z celého světa. Dopřejte si klidný den v Egaparku a užijte si krásu přírody v srdci Německa.

 • Angermuseum
   

  Angermuseum

  Angermuseum je jedním z nejvýznamnějších muzeí v Erfurtu. Toto muzeum se nachází v historické budově a nabízí bohatou sbírku uměleckých děl a historických artefaktů. Návštěvníci se mohou těšit na výstavy od středověku až po současnost. Angermuseum je ideálním místem pro ty, kteří se zajímají o umění a historii. Vstupné je přijatelné a stojí za návštěvu!

 • Thuringian Zoo Park, Erfurt
   

  Thuringian Zoo Park, Erfurt

  Navštivte Thüringenský zoologický park v Erfurtu a prozkoumejte více než 1000 zvířat z celého světa. Zdejší expozice vás zavedou do různých koutů světa, kde se můžete seznámit s exotickými druhy zvířat. Park je ideální pro rodinnou zábavu a nabízí mnoho aktivit pro děti i dospělé. Užijte si den plný zábavy a objevování nových druhů zvířat!

Počasí Erfurt

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Erfurt

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Palma de Mallorca
Madrid
🤘 Multi-city
💣 1 722 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 749 Kč
londyn
Palma de Mallorca
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 2 345 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz