Esbjerg - Esbjerg, Watertower. Photo by Cnyborg, May 2005.

Letenky do Esbjerg

Hledáte levné letenky do destinace Esbjerg? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Esbjerg

Esbjerg leží v Dánska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Esbjerg navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
DánskoDánsko

Stručně a jasně

Stát
Dánsko
Letiště
1 letiště (EBJ)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Esbjerg.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 11min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Esbjerg Airport se nachází 8 km od centra města Esbjerg.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Esbjerg od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Esbjerg je letiště Esbjerg Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Esbjerg Airport (EBJ)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Esbjerg je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Esbjerg

K cestě do destinace Esbjerg lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Esbjerg - 12 míst co vidět .

 • Men by the Sea
   

  Men by the Sea

  Muži u moře Tato 30 stop vysoká socha 4 mužů, kteří se dívají na oceán, je dobře známou místní atrakcí. Nachází se v Esbjergu, druhém největším dánském přístavu na západním pobřeží. Tato socha byla postavena v roce 1995 a je symbolem města. Je to ideální místo pro fotografování a procházky po pobřeží.

 • Esbjerg Art Museum
   

  Esbjerg Art Museum

  Esbjerg Art Museum v Dánsku je skvělým místem pro milovníky umění. Nachází se v centru města a nabízí výstavy moderního a současného umění. Muzeum hostí jak dánské, tak mezinárodní umělce. Stálé sbírky zahrnují díla od umělců jako je Per Kirkeby a Olafur Eliasson. Díky svému umístění v moderním budově se muzeum stalo samotným uměleckým dílem. Vstup je zdarma, takže neváhejte a navštivte tento skvělý kulturní zážitek.

 • Fiskeri- og Søfartsmuseet
   

  Fiskeri- og Søfartsmuseet

  Fiskeri- og Søfartsmuseet v Esbjergu je muzeum zaměřené na rybolov a námořní dopravu. Otevřeno bylo v roce 1968 a nabízí expozice věnované historii rybolovu, námořní dopravě, akváriu a místnosti s tuleni. Je to ideální místo pro milovníky námořní historie a zároveň pro rodiny s dětmi, které si mohou prohlédnout živoucí přírodní svět pod vodou.

 • Placeholder image.
   

  Mennesket ved havet

  Mennesket ved havet (Člověk u moře) je monumentální socha v Dánsku, která se nachází v Esbjergu. Tento umělecký klenot tvoří pět betonových postav, které se tyčí nad vodou a symbolizují lidskou existenci vůči nekonečnému moři. Tato socha je nejen velkolepým pohledem, ale také připomíná důležitost lidského spojení s přírodou. Mennesket ved havet je jedním z nejnavštěvovanějších turistických atrakcí v Esbjergu.

 • Esbjerg Skibet
   

  Esbjerg Skibet

  Esbjerg je krásné přístavní město v Dánsku, které se nachází na západním pobřeží. Mezi nejvýznamnější turistické atrakce patří Esbjerg Skibet, což je muzeum plné historických lodí. Navštivte tento fascinující komplex a prohlédněte si výstavu lodí a různých námořnických artefaktů. Esbjerg Skibet je skvělým místem pro zájemce o námořní historii a pro ty, kteří chtějí prozkoumat bohatou námořnickou kulturu Dánska.

Počasí Esbjerg

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Esbjerg

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

korfu
🌴 Dovolená
👌 9 280 Kč
Pisa
Sardinie
milan
🤘 Multi-city
🔥 2 154 Kč
Turín
✨ Prodloužený víkend
🔥 1 086 Kč
sal
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Pohled na Athény
santorini
🤘 Multi-city
🤩 2 469 Kč
Marseille
⏰ Last minute
👍 886 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz