Friedrichshafen - Flughafen Friedrichshafen

Letenky do Friedrichshafen

Hledáte levné letenky do destinace Friedrichshafen? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Friedrichshafen

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Friedrichshafen navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
NěmeckoNěmecko

Stručně a jasně

Stát
Německo
Letiště
1 letiště (FDH)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Friedrichshafen.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 0h 50min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Friedrichshafen Airport se nachází 3 km od centra města Friedrichshafen.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Friedrichshafen od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Friedrichshafen je letiště Friedrichshafen Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Friedrichshafen Airport (FDH)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Friedrichshafen je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Friedrichshafen

K cestě do destinace Friedrichshafen lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Friedrichshafen - 18 míst co vidět .

 • Friedrichshafen - Museum / Graf-Zeppelin-House
   

  Zeppelin Museum Friedrichshafen

  Zeppelin Museum Friedrichshafen je fascinující muzeum věnované historii vzducholodí a letectví. Muzeum se nachází v městě Friedrichshafen, kde byly první vzducholodě vyrobeny. Návštěvníci mohou vidět mnoho originálních artefaktů a modelů, včetně repliky prvního zeppelinu. Pro milovníky letectví a historie je to nezapomenutelná zastávka na cestě po Německu.

 • Dornier Museum Friedrichshafen
   

  Dornier Museum Friedrichshafen

  Dornier Museum Friedrichshafen je největším leteckým muzeem v Německu, které se nachází v blízkosti Bodamského jezera. Muzeum představuje historii letectví a vývoj letadel, včetně výroby letadel společnosti Dornier. V muzeu můžete vidět mnoho zajímavých exponátů, včetně letadel, motorů a dalších technických zařízení. Pro milovníky letectví je to skvělé místo k návštěvě.

 • Uferpromenade Friedrichshafen
   

  Uferpromenade Friedrichshafen

  Uferpromenade Friedrichshafen je ideálním místem pro procházky podél Bodamského jezera. Toto nádherné místo nabízí krásné výhledy na hory a jezero. Pro milovníky cyklistiky je zde cyklostezka. Užijte si pohodovou atmosféru a relaxujte na lavičkách s panoramatickým výhledem na jezero. Uferpromenade Friedrichshafen určitě stojí za návštěvu!

 • Friedrichshafen Stadt station
   

  Friedrichshafen Stadt station

  Friedrichshafen Stadt station je výchozím bodem pro objevování města Friedrichshafen a jeho okolí. Nachází se v blízkosti centra města a je snadno dostupná z hlavního nádraží. Zde můžete najít informace o místních atrakcích a turistických trasách. Vydejte se na procházku po malebném jezeře Bodamském jezeře nebo navštivte největší muzeum letectví v Evropě - Dornier Museum.

 • Moleturm
   

  Moleturm

  Moleturm je výšková věž nacházející se v německém městě Friedrichshafen. Z vrcholu věže se nabízí nádherný výhled na Bodamské jezero a Alpy. Věž byla postavena v roce 2002 a dosahuje výšky 22 metrů. Navštivte tuto atrakci a užijte si nezapomenutelný zážitek z krásného výhledu na okolní krajinu.

Počasí Friedrichshafen

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Friedrichshafen

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
Gdaňsk
Riga
🤘 Multi-city
👍 2 136 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
🚀 1 054 Kč

Skotsko během jara

Spojené království
Před 18 hodinami
Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 167 Kč

Jarní letenky na Ibizu

Španělsko
Před 40 hodinami
londyn
dublin - ulice v centru města
🤘 Multi-city
💣 1 750 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
🤩 13 290 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz