Letenky do Grand Rapids

Hledáte levné letenky do destinace Grand Rapids? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Grand Rapids

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Grand Rapids navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát

Spojené státy

Letiště

1 letiště (GRR)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Grand Rapids.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 8h 24min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Gerald R. Ford International Airport se nachází 15 km od centra města Grand Rapids.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Grand Rapids od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Grand Rapids je letiště Gerald R. Ford International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Gerald R. Ford International Airport (GRR)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Grand Rapids je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Grand Rapids

K cestě do destinace Grand Rapids lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Grand Rapids - 17 míst co vidět .

 •  

  The Gerald R. Ford Presidential Museum

 •  

  Grand Rapids Art Museum

  Grand Rapids Art Museum je moderní umělecké muzeum v centru města Grand Rapids. Nabízí širokou škálu uměleckých děl od místních i mezinárodních umělců. Muzeum se zaměřuje na moderní a současné umění, ale také nabízí výstavy klasických děl. Navštivte Grand Rapids Art Museum a prohlédněte si jedinečné umělecké sbírky, které zaujmou každého milovníka umění.

 •  

  John Ball Zoo

  Zoo John Ball v Grand Rapids nabízí návštěvníkům jedinečnou příležitost vidět více než 200 druhů zvířat z celého světa. Zvířata zde žijí v prostorných výbězích a návštěvníci se mohou projít v průhledných tunelech přímo pod nimi. Kromě toho se mohou podívat na různé show a prezentace, včetně krmení lachtanů a opic. Pro milovníky zvířat je návštěva této zoo nezapomenutelným zážitkem.

 •  

  Frederik Meijer Gardens & Sculpture Park

  Frederik Meijer Gardens & Sculpture Park je nádherným zeleným útočištěm v Grand Rapids. Park nabízí pohled na krásné sochy a umělecká díla, která jsou rozprostřena po celém parku. Kromě toho, můžete si užít nádhernou přírodu a vodopády, které zde najdete. Tento park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v přírodě.

 •  

  Grand Rapids Public Museum

  Grand Rapids Public Museum je ideální místo pro všechny milovníky historie a vědy. Tento muzeum nabízí návštěvníkům řadu interaktivních výstav, které zahrnují přírodní historii, kulturu a technologii. Zhlédněte nejnovější výstavy a objevte tajemství minulosti. Muzeum je také skvělým místem pro rodiny s dětmi, kteří se mohou naučit něco nového a zábavného.

Počasí Grand Rapids

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

Barcelona

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

Lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

Londýn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

řím, rome, italie, výhled, památky, historické město

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Grand Rapids

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kós
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Riga
Stockholm
Gdaňsk
Kodaň
🤘 Punk-trip
😍 3 081 Kč
Palma de Mallorca
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Korfu
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Funchal
Porto
Faro
🤘 Multi-city
👌 3 840 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz