Groningen - Groningen - Hoge der A - vanaf de A-brug - Bert Kaufmann

Letenky do Groningen

Hledáte levné letenky do destinace Groningen? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Groningen

Groningen leží v Nizozemska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Groningen navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
NizozemskoNizozemsko

Stručně a jasně

Stát
Nizozemsko
Letiště
1 letiště (GRQ)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Groningen.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 5min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Eelde Airport se nachází 11 km od centra města Groningen.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Groningen od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Groningen je letiště Eelde Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Eelde Airport (GRQ)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Groningen je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Groningen

K cestě do destinace Groningen lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Groningen - 13 míst co vidět .

 • Groningen Museum
   

  Groningen Museum

  Groningen Museum je moderní umělecké muzeum nacházející se v Groningenu v Nizozemsku. Muzeum se specializuje na moderní a současné umění od místních, národních i mezinárodních umělců. Stavba muzea se skládá ze tří pavilonů postavených v nekonvenčním a futuristickém stylu, které jsou propojeny mostem vedoucím z nádraží do centra města. Od roku 2008 patří muzeum mezi nejnavštěvovanější v provincii Groningen s počtem návštěvníků až 292 000 ročně.

 • Prinsentuin
   

  Prinsentuin

  Prinsentuin je renesanční zahrada v centru Groningenu, nacházející se za budovou Prinsenhof. Byla založena v roce 1626 na příkaz Stadtholdera Willemma Frederika a jeho manželky Albertine Agnes. Zahrada obsahuje růžovou zahradu, bylinkovou zahradu a část s berceaus. V jednom z pěti květinových záhonů jsou vysázeny živými ploty iniciály 'W' a 'A', začáteční písmena Willemma Frederika a Albertine Agnes. V zahradě se nachází také sluneční hodiny na zdi nad vchodem. Každoročně se zde koná literární festival Dichters in de Prinsentuin, kde se setkávají básníci z celého Nizozemska.

 • The Grote Markt in the Dutch city of Groningen, prominently featuring the Martinitoren.
   

  Martinitoren

  Martinitoren je nejvyšší kostelní věží v Groningenu v Nizozemsku a zvonice Martinikerk. Věž se nachází na severovýchodním rohu náměstí Grote Markt. Obsahuje cihlové točité schodiště s 260 schody a v zvonici se nachází 62 zvonů. Věž je jedním z hlavních turistických atrakcí Groningenu a nabízí výhled na město a okolí. Před vstupem na věži jsou tři obrázky: slepý básník Bernlef, svatý Martinus a Rudolf Agricola, kteří jsou spojeni s historií Groningenu. Místní obyvatelé věž nazývají d'Olle Grieze, což znamená stará šedá.

 • Aa-kerk
   

  Aa-kerk

  Aa-kerk je historický kostel v centru Groningenu, který společně s nedalekou Martinitoren tvoří dominantní prvky městského panoramatu. Kostel, který kdysi sloužil jako námořnický kostel, byl postaven v roce 1226. Dnes slouží jako koncertní a recepční síň. Interiér i exteriér byl v průběhu historie mnohokrát přestavován kvůli reformaci, válečným škodám a přírodním katastrofám. Věž kostela obsahuje tři zvony, které jsou ručně rozeznívány pomocí lan.

 • Zeehondencentrum
   

  Zeehondencentrum

  Zeehondencentrum Pieterburen je centrum pro záchranu tuleňů, které jsou ohrožené v důsledku lidské činnosti. Navštivte toto centrum, abyste se dozvěděli více o těchto nádherných tvorech a jejich životě. Můžete získat cenné informace o záchraně tuleňů. Pokud máte zájem o ochranu přírody, toto místo by nemělo chybět na vašem seznamu.

Počasí Groningen

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Groningen

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Paříž
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
💣 1 175 Kč
Colombo - A crumbling colonial-era building is wedged between more modern structures at this intersection in Pettah, one of the oldest districts in Colombo and…
✈️ Zpátečka
👌 19 990 Kč
mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz