Halifax - English: Lighthouse of Peggys Cove, Nova Scotia

Letenky do Halifax

Hledáte levné letenky do destinace Halifax? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Halifax

Halifax leží ve státě Kanada. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Halifax navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
KanadaKanada

Stručně a jasně

Stát
Kanada
Letiště
1 letiště (YHZ)
Časový posun
-5h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Halifax.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 7h 19min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Halifax / Stanfield International Airport se nachází 26 km od centra města Halifax.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Halifax od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Halifax je letiště Halifax / Stanfield International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Halifax / Stanfield International Airport (YHZ)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Halifax je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Halifax

K cestě do destinace Halifax lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Halifax - 12 míst co vidět .

 • Day259dcitadelo
   

  Halifax Citadel National Historic Site

  Halifax Citadel National Historic Site, známý také jako Citadel Hill, je historická pevnost v srdci města Halifax. Tato impozantní stavba nabízí návštěvníkům poutavý vhled do vojenské historie Kanady. Prohlédněte si muzeum, procházejte se po pevnosti a užijte si panoramatický výhled na město. Toto místo je ideální pro milovníky historie a kultury.

 • Photo of the Theodore Tugboat studio set as preserved at the Maritime Museum of the Atlantic, Halifax, Nova Scotia. Photographed by the uploader.
   

  Maritime Museum of the Atlantic

  Maritime Museum of the Atlantic se nachází v Halifaxu a nabízí návštěvníkům fascinující pohled na námořní historii a kulturu. Muzeum obsahuje řadu exponátů, včetně lodí, modelů a artefaktů z období Titanicu. Prozkoumejte tuto unikátní sbírku a zjistěte více o dějinách námořnictví a významných událostech, které formovaly tento region. Nezapomeňte navštívit také interaktivní výstavy a zúčastnit se speciálních akcí pořádaných muzeem.

 • Bandstand at the Halifax Public Gardens (Canada Day 2003)
   

  Public Gardens

  Veřejné zahrady Halifax se nachází v srdci města a nabízí návštěvníkům klidné útočiště od městského ruchu. Procházka po malebných cestičkách mezi květinovými záhony, fontánami a sochami je ideálním způsobem, jak strávit odpoledne. Zahrady hostí i různé kulturní akce a koncerty, které oživují atmosféru tohoto kouzelného místa.

 • Dédié aux hommes et aux femmes morts au service de la marine canadienne en temps de paix. Cette ancre provient du NCSM Bonaventure, porte-avions de…
   

  Point Pleasant Park

  Point Pleasant Park je krásný přírodní park v Halifaxu, který nabízí nádherné výhledy a klidné prostředí. Procházky po zalesněných stezkách, piknikové oblasti a pláže u oceánu činí park ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Navštivte historické památky a objevte bohatou historii parku. Point Pleasant Park je skvělým místem pro celou rodinu.

 • Nova Scotia Museum of Natural History Building, Summer Street, Halifax NS
   

  Nova Scotia Museum of Natural History

  Nova Scotia Museum of Natural History se nachází v Halifaxu a představuje bohatou sbírku přírodních a kulturních pokladů. Návštěvníci zde mohou objevovat fascinující svět flóry, fauny a geologie Nového Skotska. Muzeum nabízí interaktivní výstavy, živá zvířata a vzácné artefakty. Ideální místo pro rodiny s dětmi i milovníky přírody a historie.

Počasí Halifax

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Halifax

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kavala
🌴 Dovolená
🚀 9 690 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🎉 1 145 Kč
Oslo
✨ Prodloužený víkend
😍 882 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč

Albánie během června

Albánie
Před 42 hodinami
benatky
✨ Víkendovka
😍 938 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz