Hannover

Letenky do Hannoveru

Hledáte levné letenky do Hannoveru? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Hannover

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Hannover navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Hannoveru přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
NěmeckoNěmecko

Stručně a jasně

Stát
Německo
Letiště
1 letiště (HAJ)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Hannover.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 2min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Hannover Airport se nachází 10 km od centra města Hannover.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Hannover od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Hannover je letiště Hannover Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Hannover Airport (HAJ)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Hannover je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Hannover

K cestě do destinace Hannover lze využít 1 letiště.

Co vidět v Hannoveru

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 21 míst, co vidět v Hannoveru .

 • Old town hall in Hannover, view from SE
   

  Stará radnice

  Stará radnice v Hannoveru je nejvýznamnější historickou budovou města. Postavena byla v gotickém stylu v 15. století a sloužila jako sídlo městské samosprávy. Dnes je v budově muzeum, kde můžete vidět mnoho historických artefaktů a výstav. Vydejte se na prohlídku a objevte bohatou historii Hannoveru v této nádherné památce.

 • Sprengel Museum
   

  Sprengel Museum

  Sprengelovo muzeum v Hannoveru je nejvýznamnější sbírkou moderního umění v Německu. Muzeum hostí díla od umělců jako jsou Picasso, Klee, Matisse, a další. Jeho architektura je sama o sobě uměleckým dílem, s moderními prvky a výhledy na zelené okolí. Pokud se zajímáte o moderní umění, Sprengelovo muzeum je nutností při návštěvě Hannoveru.

 • Aegidienkirche
   

  Aegidienkirche

  Aegidienkirche je historický kostel v centru Hannoveru. Kostel byl postaven v 14. století a byl později využíván jako památník míru a jako kulturní centrum. Po druhé světové válce byl kostel zničen a zůstal jako symbol války. Dnes je to místo pro klidné meditace a pro uctění památky obětí války.

 • Herrenhäuser Gärten
   

  Herrenhäuser Gärten

  Herrenhäuser Gärten jsou krásné zahrady v Hannoveru, které se rozprostírají na ploše více než 50 hektarů. Tento park byl založen v roce 1666 a nabízí návštěvníkům nezapomenutelné zážitky. Můžete se projít po japonské zahradě, navštívit barokní zahradu nebo se projít po anglickém parku. V létě se zde konají různé kulturní akce a festivaly, které stojí za to navštívit.

 • Maschsee
   

  Maschsee

  Maschsee je krásným místem k odpočinku a relaxaci v centru Hannoveru. Toto umělé jezero bylo vytvořeno v roce 1936 a od té doby se stalo oblíbeným místem pro vodní sporty, jízdu na kole a pikniky. Procházka kolem Maschsee nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a je ideální pro odpočinek po náročném dni v městském shonu.

Počasí v Hannoveru

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Hannover

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč

Jarní letenky na Sardinii

Itálie
Před 39 hodinami
londyn
✨ Víkendovka
💣 1 093 Kč

Jarní víkendy v Londýně

Spojené království
Před 42 hodinami
výhled na město Podgorica
✈️ Zpátečka
😎 1 374 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz