Letenky do Harare

Hledáte levné letenky do destinace Harare? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Harare

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Harare navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
ZimbabweZimbabwe

Stručně a jasně

Stát

Zimbabwe

Letiště

1 letiště (HRE)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Harare.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 9h 6min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Harare International Airport se nachází 13 km od centra města Harare.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Harare od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Harare je letiště Harare International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Harare International Airport (HRE)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Harare je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Harare

K cestě do destinace Harare lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Harare - 15 míst co vidět .

 • wikimedia.org
   

  National Gallery of Zimbabwe

  Národní galerie Zimbabwe je skvostem hararské kultury. Toto umělecké muzeum vystavuje díla z celého světa, ale s důrazem na africkou tvorbu. V galerii najdete umělecká díla od klasických až po moderní. Vstupné je zdarma a galerie je otevřena od úterý do soboty od 10 do 17 hodin. Navštivte toto místo a objevte africké umění v jeho nejlepší podobě.

 •  

  Harare Gardens

  Harare Gardens jsou krásnou oázou uprostřed rušného města Harare. Tento park nabízí klidné a tiché místo k odpočinku a relaxaci. V parku najdete mnoho druhů rostlin a květin, které vám zpříjemní procházku. Harare Gardens jsou také místem pro pořádání různých kulturních akcí a festivalů, které přináší do parku živost a radost. Navštivte Harare Gardens a užijte si krásný den v přírodě!

 •  

  Mukuvisi Woodlands

  Mukuvisi Woodlands jsou ideálním místem pro milovníky přírody a zvířat. Nachází se v srdci Harare a nabízí útočiště pro mnoho druhů zvířat, včetně slonů, nosorožců a žiraf. Procházka parkem Vám umožní vidět tyto zvířata v přirozeném prostředí. Mukuvisi Woodlands také nabízí možnost pikniku a odpočinku v příjemném prostředí lesa.

 •  

  The Shona Sculpture Gallery

  Galerie soch Shona v Harare je největším muzeem tradičních soch Zimbabwe. Tento působivý prostor nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat kreativitu a umělecké nadání místních umělců. Sochy jsou vyrobeny z kamene a každá z nich je unikátní. Galerie je ideálním místem pro nákup originálních suvenýrů a zároveň pro objevování místní kultury a historie Zimbabwe.

 •  

  Ewanrigg Botanical Gardens

  Botanická zahrada Ewanrigg v Harare je skvělým místem pro milovníky přírody. Tento malebný park je domovem pro mnoho druhů rostlin a zvířat, včetně vzácných druhů. Procházka zahradou nabízí nádherné výhledy a klidnou atmosféru. Navštivte Botanickou zahradu Ewanrigg a prožijte nezapomenutelný zážitek v srdci Zimbabwe.

Počasí Harare

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

Barcelona

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

Lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

Londýn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

řím, rome, italie, výhled, památky, historické město

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Harare

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Iraklio
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Barcelona
✈️ Zpátečka
🎉 1 225 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
😎 10 490 Kč
Arrecife
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 29 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz