Haugesund - Port w Haugesund

Letenky do Haugesund

Hledáte levné letenky do destinace Haugesund? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Haugesund

Haugesund leží v Norska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Haugesund navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
NorskoNorsko

Stručně a jasně

Stát
Norsko
Letiště
1 letiště (HAU)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Haugesund.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 46min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Haugesund Airport se nachází 8 km od centra města Haugesund.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Haugesund od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Haugesund je letiště Haugesund Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Haugesund Airport (HAU)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Haugesund je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Haugesund

K cestě do destinace Haugesund lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Haugesund - 12 míst co vidět .

 • Haraldshaugen
   

  Haraldshaugen

  Haraldshaugen je památník věnovaný norskému králi Haraldovi Krásnovlasému, který zde byl pohřben. Tento památník je symbolem norského sjednocení a nezávislosti. Haraldshaugen se nachází v krásné přírodě nedaleko města Haugesund, které je známé pro své významné kulturní dědictví a je výchozím bodem pro objevování krás západního Norska.

 • Djupadalen
   

  Djupadalen

  Djupadalen je krásná přírodní oblast v norském Haugesundu. Toto údolí je obklopeno zelenými kopci a nabízí návštěvníkům nádherné výhledy na okolní krajinu. Procházky po Djupadalenu jsou oblíbené mezi turisty i místními obyvateli. Pokud hledáte klidnou a příjemnou atmosféru, Djupadalen je pro vás tou správnou volbou.

 • Karmoy Beaches
   

  Karmoy Beaches

  Pláže Karmoy jsou ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci. Tyto pláže nabízejí úchvatné výhledy na moře a okolní krajinu. Koupání v čisté vodě moře je osvěžující a příjemné. Pro ty, kteří hledají více akce, jsou k dispozici různé vodní sporty. Pláže Karmoy jsou skvělým místem pro trávení volného času s rodinou a přáteli.

 • Nordvegen History Centre and Viking Settlement
   

  Nordvegen History Centre and Viking Settlement

  Navštivte Nordvegen History Centre and Viking Settlement a prohlédněte si vikingy a jejich život v norských fjordech. V muzeu se dozvíte o historii norských vikingů, jejich plavbách a obchodu. V rekonstruované vikingské osadě se můžete projít a uvidíte, jak vikingové žili a pracovali. Tuto atrakci by neměli vynechat milovníci historie a kultury.

Počasí Haugesund

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Haugesund

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

korfu
🌴 Dovolená
👌 9 280 Kč
Pisa
Sardinie
milan
🤘 Multi-city
🔥 2 154 Kč
Turín
✨ Prodloužený víkend
🔥 1 086 Kč
sal
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Pohled na Athény
santorini
🤘 Multi-city
🤩 2 469 Kč
Marseille
⏰ Last minute
👍 886 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz