Havana

Letenky do Havana

Hledáte levné letenky do destinace Havana? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Havana

Havana leží ve státě Kuba. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Havana navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
KubaKuba

Stručně a jasně

Stát
Kuba
Letiště
1 letiště (HAV)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Havana.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 10h 0min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště El Aeropuerto Internacional de La Habana José Martí se nachází km od centra města Havana.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Havana od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Havana je letiště El Aeropuerto Internacional de La Habana José Martí. Poblíž ale najdete i tato letiště: El Aeropuerto Internacional de La Habana José Martí (HAV)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Havana je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Havana

K cestě do destinace Havana lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Havana - 23 míst co vidět .

 • José Martí Memorial
   

  José Martí Memorial

  Památník José Martího je významnou památkou Havany, kterou si turisté nenechají ujít. Tento monumentální komplex se nachází na náměstí Revoluce a je věnován kubánskému národnímu hrdinovi José Martímu. Vstup je zdarma a z památníku se nabízí krásný výhled na celé město. Navštivte tuto historickou památku a získejte hlubší porozumění kubánské kultuře a historii.

 • Central Park
   

  Central Park

  Centrální park v Havaně je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v centru města. Obklopený historickými budovami, park nabízí klidné zákoutí pro piknik nebo prohlídku sochy Josého Martího. V blízkosti parku se nachází mnoho turistických atrakcí a restaurací, což park činí skvělým výchozím bodem pro objevování krás Havanu.

 • Castillo De Los Tres Reyes Del Morro
   

  Castillo De Los Tres Reyes Del Morro

  Navštivte hrad Castillo De Los Tres Reyes Del Morro v Havaně a nechte se unést do historie Kuby. Tento impozantní hrad byl postaven v 16. století a sloužil jako obrana proti pirátům. Dnes je to oblíbená turistická atrakce s nádherným výhledem na moře a město. Užijte si procházku po hradbách a obdivujte působivou architekturu tohoto historického místa.

 • La Bodeguita Del Medio
   

  La Bodeguita Del Medio

  La Bodeguita Del Medio je jedním z nejpopulárnějších barů v Havaně. Tento bar byl navštíven mnoha slavnými osobnostmi, včetně Ernesta Hemingwaye. Kromě vynikajících koktejlů a tradiční kubánské hudby si můžete užít autentickou atmosféru této historické památky. Nezapomeňte ochutnat jejich slavný nápoj Mojito, který zde byl poprvé připraven v roce 1942.

 • Plaza de Arms
   

  Plaza de Arms

  Plaza de Arms je nejstarší a nejvýznamnější náměstí v Havaně. Nachází se zde socha Carlosa Manuela de Cespedese, který byl jedním z vůdců kubánské nezávislosti. Náměstí je obklopeno historickými budovami a je oblíbeným místem pro procházky a odpočinek. Navštivte Plaza de Arms a ponořte se do atmosféry kubánské historie a kultury.

Počasí Havana

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Havana

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
😍 1 700 Kč
Paříž
✨ Víkendovka
🔥 1 770 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👌 969 Kč
Bologna
Bari - pobřeží
rim-pohled
🤘 Multi-city
👍 2 215 Kč
milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz