Heringsdorf - Heringsdorf, Sternwarte "Manfred von Ardenne"

Letenky do Heringsdorf

Hledáte levné letenky do destinace Heringsdorf? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Heringsdorf

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Heringsdorf navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
NěmeckoNěmecko

Stručně a jasně

Stát
Německo
Letiště
1 letiště (HDF)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Heringsdorf.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 4min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Heringsdorf Airport se nachází 9 km od centra města Heringsdorf.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Heringsdorf od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Heringsdorf je letiště Heringsdorf Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Heringsdorf Airport (HDF)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Heringsdorf je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Heringsdorf

K cestě do destinace Heringsdorf lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Heringsdorf - 16 míst co vidět .

 • Heringsdorf Pier
   

  Heringsdorf Pier

  Heringsdorfské molo je nejdelší dřevěné molo v Německu. Procházka po molo nabízí nádherný výhled na Baltské moře a okolní krajinu. Molo bylo postaveno v roce 1893 a dodnes je oblíbeným místem pro procházky a odpočinek. Na konci mola najdete malé rybářské přístaviště, kde si můžete zakoupit čerstvé ryby a mořské plody.

 • Baumwipfelpfad Usedom
   

  Baumwipfelpfad Usedom

  Baumwipfelpfad Usedom vás zavede na neuvěřitelnou procházku mezi korunami stromů. Tento 1,5 kilometrový chodník nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu a Baltské moře. Nechte se unést dobrodružstvím a objevte krásy Usedomského národního parku. Vstupné je velmi přijatelné a výlet určitě stojí za to!

 • Historical Clock
   

  Historical Clock

  Historické hodiny v Heringsdorfu patří mezi nejvýznamnější památky města. Tyto hodiny jsou ukázkou mistrovského řemesla a nádherného designu. Každou hodinu se zde odehrává speciální představení, které je velmi populární mezi turisty i místními obyvateli. Navštivte historické hodiny a nechte se okouzlit jejich kouzlem a krásou.

 • Strandpromenade Bansin
   

  Strandpromenade Bansin

  Strandpromenade Bansin je krásným místem pro procházky podél pobřeží Baltského moře. Tato promenáda nabízí úchvatné výhledy na moře a okolní krajinu. Bansin je ideálním místem pro rodiny, páry i jednotlivce, kteří hledají klid a relaxaci. Můžete si užít vynikající restaurace a kavárny, nebo se vydat na prohlídku okolních památek. Navštivte Bansin a užijte si nezapomenutelnou dovolenou u moře.

 • Tropenhaus Bansin
   

  Tropenhaus Bansin

  Tropická oáza v německém Heringsdorfu vás okouzlí svou exotikou. V Tropenhaus Bansin se budete cítit jako v pralese, kde se vám představí nejen tropické rostliny, ale i živočichové jako krokodýli, hadi a papoušci. Navštivte také kavárnu, kde si můžete dopřát tropickou kávu nebo koktejl. Tento zážitek rozhodně stojí za návštěvu!

Počasí Heringsdorf

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Heringsdorf

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

rhodos z výšky
✈️ Zpátečka
🔥 1 633 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz