Hong Kong - A flower from Bauhinia blakeana in Key West, Florida

Letenky do Hong Kong

Hledáte levné letenky do destinace Hong Kong? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Hong Kong

Hong Kong leží ve státě Hong Kong. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Hong Kong navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Asie
Hong KongHong Kong

Stručně a jasně

Stát
Hong Kong
Letiště
1 letiště (HKG)
Časový posun
+6h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Hong Kong.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 10h 19min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Chek Lap Kok International Airport se nachází 29 km od centra města Hong Kong.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Hong Kong od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Hong Kong je letiště Chek Lap Kok International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Chek Lap Kok International Airport (HKG)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Hong Kong je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Hong Kong

K cestě do destinace Hong Kong lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Hong Kong - 23 míst co vidět .

 • The Peak Tram
   

  The Peak Tram

  The Peak Tram v Hongkongu je nejstrmější lanovka na světě a nejpopulárnější způsob, jak se dostat na vrchol "the peak", nejvyššího bodu ostrova Hongkong. Tramvaj má fascinující historii sahající až do konce 19. století, kdy byla vyhrazena výhradně pro britského guvernéra a místní obyvatele. Dnes je však jednou z nejpopulárnějších atrakcí v Hongkongu a je otevřena veřejnosti každý den od 7:00 do půlnoci. Cesta nahoru trvá pouze 7 minut a nabízí úchvatné výhledy na město a pobřeží. Nejlepší čas k návštěvě je za soumraku nebo v noci, kdy se rozsvítí městská světla.

 • Hong Kong Museum of History
   

  Hong Kong Museum of History

  Hong Kong Museum of History je velké muzeum, které ukazuje historii a kulturu Hongkongu od pravěku až do moderní doby. Muzeum se nachází v moderní budově s nejmodernějším designem a rozkládá se na 17 500 metrů čtverečních s 8 galeriemi rozprostřenými na dvou podlažích. V trvalé sbírce je více než 4 000 artefaktů a 750 grafických panelů, 53 multimediálních displejů, 8 velkých průchozích tematických místností, dioram, interaktivních stanic, audiovizuálních a osvětlovacích efektů. Muzeum pokrývá historii Hongkongu a Jižní Číny.

 • Hong Kong Park
   

  Hong Kong Park

  Hong Kong Park je úchvatný park s rozlehlými zahradami, vodními prvky, konzervatoří, dětským hřištěm a squashovými kurtů. Otevřen byl v roce 1991 a rozkládá se na ploše 80 000 m² v centru Hongkongu. Park se snaží propojit moderní rekreační vybavení a kulturní zajímavosti s přírodním prostředím. Mezi jeho hlavní atrakce patří Edward Youde Aviary, Forsgate Conservatory, Garden Plaza, vodopády a rybníky s lekníny. Park je snadno dostupný z MTR stanic Central nebo Admiralty.

 • Hong Kong Disneyland
   

  Hong Kong Disneyland

  Hong Kong Disneyland je americký zábavní park s Disney tématikou, který otevřel své brány v roce 2005. Park má 7 zón, každá s vlastním tématem a atrakcemi. Main Street USA vypadá jako typická americká maloměstská ulice, Fantasyland nabízí postavy z Disneyových filmů, Adventureland má džunglové téma s plavbou po řece a Tarzanovým domečkem. Grizzly Gulch vypadá jako opuštěné zlatokopnické město v Divokém západě, Mystic Point má záhadný dům Lorda Henryho Mystica a Toy Story Land je inspirován stejnojmenným filmem. Kromě atrakcí park nabízí restaurace, obchody s Disney suvenýry a živé show.

 • Ocean Park
   

  Ocean Park

  Ocean Park v Hongkongu je nejpopulárnějším zábavním parkem v této oblasti. Park nabízí více než 80 atrakcí, včetně čtyř horských dráh a vodních atrakcí. Na rozloze 226 akrů se nachází dvě hlavní části parku, The Summit a The Waterfront, které jsou propojeny kabelovou lanovkou a vlakem Ocean Express. Návštěvníci se mohou těšit na různé sekce parku, jako jsou Aqua City, Marine World, Polar Adventure a Thrill Mountain. Park je také domovem pro čtyři pandy a dvě vzácné pandy červené. Ocean Park se zavázal k zábavě, vzdělávání a ochraně přírody.

Počasí Hong Kong

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Hong Kong

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Funchal
🌴 Dovolená
💣 13 590 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
😎 1 841 Kč
výhled na Barcelonu z parku Guell
porto
Paříž
🤘 Multi-city
🔥 3 356 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😎 4 490 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
💣 1 803 Kč
porto
lisabon
🤘 Multi-city
😎 2 458 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz