Letenky do Hualien City

Hledáte levné letenky do destinace Hualien City? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Hualien City

Hualien City leží ve státě Taiwan. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Hualien City navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Asie
TaiwanTaiwan

Stručně a jasně

Stát
Taiwan
Letiště
1 letiště (HUN)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Hualien City.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 10h 41min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Hualien Airport se nachází 4 km od centra města Hualien City.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Hualien City od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Hualien City je letiště Hualien Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Hualien Airport (HUN)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Hualien City je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Hualien City

K cestě do destinace Hualien City lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Hualien City - 20 míst co vidět .

 • googleusercontent.com
   

  Hualien Cultural and Creative Industries Park

  Hualien Cultural and Creative Industries Park je ideálním místem pro milovníky kultury a umění. Park nabízí jedinečnou kombinaci moderního designu a tradičních prvků, které odrážejí místní kulturu. Navštivte místní obchody, kde najdete originální suvenýry a ručně vyráběné produkty. Vstup do parku je zdarma a otevřený celý týden.

 • jogurucdn.com
   

  Hualien Railway Culture Park

  Hualien Railway Culture Park je ideálním místem pro milovníky historie a železničních vozů. Park nabízí expozice a interaktivní aktivity, které vám umožní prozkoumat historii železnice v Hualien City. Prohlédněte si staré parní lokomotivy a další historické stroje. Vstup do parku je zdarma a je otevřený každý den od 9 do 17 hodin.

 • Pine Garden
   

  Pine Garden

  Pokud hledáte klidné místo v srdci města Hualien, Pine Garden je tím správným místem. Tento malebný park nabízí nádhernou zahradu plnou borovic a jiných rostlin, které vás uchvátí svou krásou. Navštivte Pine Garden v noci a užijte si jedinečnou atmosféru osvětlení parku. Vstupné je zdarma a park je otevřen po celý den.

 • 舊鐵道行人徒步區
   

  舊鐵道行人徒步區

  Přeměněná železniční trať nabízí jedinečnou příležitost pro procházky a cyklistiku v Hualien City. Užijte si krásné výhledy na město a okolní krajinu. Tuto atrakci mohou využít jak místní, tak turisté. Přidejte se k nim a zažijte nezapomenutelný zážitek na bývalé železniční trati.

 • 三棧溪戲水區
   

  三棧溪戲水區

  三棧溪戲水區 je krásné místo k prožití dovolené v Hualien City. Toto malebné místo nabízí nádherné koupání a spoustu aktivit pro celou rodinu. Vychutnejte si krásnou přírodu a relaxujte u řeky. Toto místo je ideální pro ty, kteří hledají klid a odpočinek od rušného městského života. Navštivte tuto oázu klidu a užijte si nezapomenutelnou dovolenou.

Počasí Hualien City

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Hualien City

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Bergamo
✨ Víkendovka
🤩 1 204 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
👌 1 025 Kč
Pisa
Malta - zátoka
Katánie
🤘 Multi-city
😎 1 895 Kč
Kodan - Nyhavn
✨ Prodloužený víkend
😍 718 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz