Isafjorður - Isafjordur, Westfjords, Iceland. June 2008.

Letenky do Isafjorður

Hledáte levné letenky do destinace Isafjorður? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Isafjorður

Isafjorður leží v Islandu. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Isafjorður navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
IslandIsland

Stručně a jasně

Stát
Island
Letiště
1 letiště (IFJ)
Časový posun
-2h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Isafjorður.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 3h 44min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Isafjorður Airport se nachází 2 km od centra města Isafjorður.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Isafjorður od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Isafjorður je letiště Isafjorður Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Isafjorður Airport (IFJ)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Isafjorður je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Isafjorður

K cestě do destinace Isafjorður lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Isafjorður - 10 míst co vidět .

 • Hvers museum / Hversdagssafn
   

  Hvers museum / Hversdagssafn

  Navštivte Hvers museum v Isafjorðuru a prozkoumejte výstavu o každodenním životě v této malebné oblasti. Muzeum nabízí fascinující pohled na historii a kulturu místních obyvatel. Podívejte se na staré fotografie, nástroje, oblečení a další předměty, které dokreslují život v této krásné oblasti. Určitě to stojí za návštěvu!

 • theoutbound.com
   

  Valagil Waterfall

  Vodopád Valagil je jedním z nejkrásnějších přírodních divů v Isafjorðuru. Nachází se v srdci horského masivu a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Pro milovníky přírody a turistiku je to nezapomenutelný zážitek. Navštivte Vodopád Valagil a užijte si krásy islandské přírody!

 • Westfjord History Museum
   

  Westfjord History Museum

  Muzeum historie Westfjordu v Isafjorðuru přináší fascinující pohled na historii oblasti. Vystavené artefakty a příběhy ukazují, jak se tato odlehlá a krásná oblast vyvíjela v průběhu staletí. Navštivte toto muzeum a prohloubte své znalosti o zeměpisu a kultuře této oblasti.

 • Dokkan Brugghús
   

  Dokkan Brugghús

  Dokkan Brugghús je nejlepší pivovar v Isafjorðuru. Nabízí nejen vynikající pivo, ale také skvělou atmosféru a výhled na okolní hory. Tento pivovar je ideálním místem pro milovníky piva, kteří chtějí ochutnat něco nového a zároveň se těšit z krásného výhledu. Navštivte Dokkan Brugghús a ochutnejte místní speciality v jedinečném prostředí.

 • Ísafjörður Culture House
   

  Ísafjörður Culture House

  Ísafjörður Culture House je skvělým místem pro milovníky kultury a historie. Nachází se v srdci Isafjorðuru a nabízí mnoho zajímavých exponátů, které ukazují bohatou historii této oblasti. Navštivte tuto kulturní památku a prozkoumejte fascinující výstavy a sbírky. Vstupné je zdarma, takže neváhejte a užijte si jedinečný zážitek z cestování do Islandu.

Počasí Isafjorður

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Isafjorður

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👍 735 Kč
Bologna
Sardinie
Bergamo
🤘 Multi-city
🚀 1 631 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
😎 788 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
👌 764 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz