Isparta - Luftbildaufnahme von Isparta aus etwa 10.000 m Höhe

Letenky do Isparta

Hledáte levné letenky do destinace Isparta? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Isparta

Isparta leží ve státě Turecko. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Isparta navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Asie
TureckoTurecko

Stručně a jasně

Stát
Turecko
Letiště
1 letiště (ISE)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Isparta.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 37min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Suleyman Demirel International Airport se nachází 19 km od centra města Isparta.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Isparta od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Isparta je letiště Suleyman Demirel International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Suleyman Demirel International Airport (ISE)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Isparta je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Isparta

K cestě do destinace Isparta lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Isparta - 12 míst co vidět .

 • Gökçay Mesireliği
   

  Gökçay Mesireliği

  Gökçay Mesireliği je rozlehlý park s mnoha piknikovými místy, obrovskými hřišti a upravenými rybníky, kde najdete také kavárny. Nachází se v Ispartě a je ideálním místem pro trávení času s rodinou a přáteli. Park nabízí krásnou přírodu a relaxaci, ale také mnoho aktivit pro děti i dospělé. Gökçay Mesireliği je skvělým místem pro odpočinek a zábavu.

 • Iyaşpark Shopping Center
   

  Iyaşpark Shopping Center

  Iyaşpark Shopping Center v Ispartě je prostorné nákupní centrum nabízející místní i mezinárodní značky, food court, kino a dětské hřiště. Je to skvělé místo pro nakupování a stravování, ale také pro zábavu s rodinou. Iyaşpark Shopping Center je oblíbeným místem pro místní obyvatele i turisty, kteří chtějí strávit příjemný den.

 • Isparta Museum
   

  Isparta Museum

  Isparta Museum je největší muzeum v Ispartě, které nabízí neuvěřitelný pohled do historie města. Můžete zde vidět mnoho artefaktů, které ukazují bohatou kulturu a tradice této oblasti. Muzeum je rozděleno do několika sekcí, zahrnujících archeologii, etnografii, umění a historii. Návštěva muzea je skvělým způsobem, jak se dozvědět více o Ispartě a turecké historii jako celku.

 • Centrum Garden
   

  Centrum Garden

  Centrum Garden v Ispartě je ideální pro milovníky nákupů a zábavy. Toto moderní obchodní centrum nabízí široký výběr obchodů, restaurací a kaváren. Kromě toho zde najdete také kino a bowlingovou dráhu pro zábavu s rodinou a přáteli. Centrum Garden je ideálním místem pro strávení odpoledne nebo večera v Ispartě.

 • Tarihi Ayazmana Mesireliği
   

  Tarihi Ayazmana Mesireliği

  Tarihi Ayazmana Mesireliği je historický odpočinkový areál v Ispartě, kde se můžete uvolnit a užít si přírodu. Tento místní skvost nabízí klidné a relaxační prostředí, které je ideální pro pikniky a rodinné výlety. Navštivte toto místo a objevte jeho krásy, které zahrnují zelené lesy a krásné výhledy na okolní krajinu. Tarihi Ayazmana Mesireliği je skvělou volbou pro ty, kteří hledají klid a pohodu v srdci Isparty.

Počasí Isparta

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Isparta

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

korfu
🌴 Dovolená
👌 9 280 Kč
Pisa
Sardinie
milan
🤘 Multi-city
🔥 2 154 Kč
Turín
✨ Prodloužený víkend
🔥 1 086 Kč
sal
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Pohled na Athény
santorini
🤘 Multi-city
🤩 2 469 Kč
Marseille
⏰ Last minute
👍 886 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz