Joensuu - Evangelical-Lutheran Church, Joensuu, Finland

Letenky do Joensuu

Hledáte levné letenky do destinace Joensuu? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Joensuu

Joensuu leží v Finska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Joensuu navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
FinskoFinsko

Stručně a jasně

Stát
Finsko
Letiště
1 letiště (JOE)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Joensuu.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 22min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Joensuu Airport se nachází 11 km od centra města Joensuu.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Joensuu od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Joensuu je letiště Joensuu Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Joensuu Airport (JOE)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Joensuu je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Joensuu

K cestě do destinace Joensuu lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Joensuu - 11 míst co vidět .

 • Botania
   

  Botania

  Botanická zahrada Botania v Joensuu je ideálním místem pro milovníky rostlin a motýlů. Tropické rostliny a teploty vás vtáhnou do světa exotických zemí. V tropické sekci vás přivítají obyvatelé tropů, jako je síťovanec bělokorunkatý Juuso a amazonské papoušky Lasse a Ilmari. V různých obdobích roku můžete vidět desítky druhů tropických motýlů v různých stádiích vývoje. Botania také nabízí průvodcovské prohlídky po předchozí rezervaci. Venkovní zahrada je otevřena během otevírací doby a vstup je zdarma. Můžete si tu klidně piknikovat pod stromy.

 • Joensuu Art Museum
   

  Joensuu Art Museum

  Joensuu Art Museum, známé také jako Joensuun Taidemuseo Onni, se nachází v centru města Joensuu. Toto muzeum umění nabízí návštěvníkům rozmanitou sbírku finského umění od 19. století až po současnost. Kromě trvalých expozic zde najdete také dočasné výstavy a kulturní akce. Joensuu Art Museum je skvělým místem pro milovníky umění, kteří chtějí objevovat finskou kulturu a historii.

 • Taitokortteli
   

  Taitokortteli

  Taitokortteli je stará čtvrť dřevěných domů v centru Joensuu. V této čtvrti řemesel a kultury najdete kavárnu Kauppaneuvos, řemeslné centrum, butiky a různé výstavy a akce. Je otevřen celoročně. Tento malebný kousek historie je skvělým místem pro milovníky umění a řemesel, kteří hledají autentický zážitek z finské kultury.

 • Joensuu Church
   

  Joensuu Church

  Kostel Joensuu se nachází v centru Joensuu v severní Karelii ve Finsku. Byl postaven v roce 1903 a navržen finským architektem kostelů Josefem Stenbäckem. Architektonicky představuje gotický styl, ale má také prvky národně romantického stylu. Vysoká věž v severovýchodním rohu je zvonice a v nižší jihozápadní věži je varhany, které byly postaveny v roce 1969 v orgánové továrně v Kangasale a mají 36 stop. Kostel má 1000 míst k sezení. Oltářní obraz se nazývá Ukřižování Ježíše a namaloval ho Ilmari Launis v roce 1910.

 • Sculpture Susi Kosiomatkalla
   

  Sculpture Susi Kosiomatkalla

  Socha Susi Kosiomatkalla je umělecký klenot města Joensuu. Tato abstraktní socha byla vytvořena finským sochařem Kauko Räsänenem v roce 1979 a najdete ji v blízkosti centra města. Její neobvyklý tvar a materiál (beton) přitahují pozornost a nabízejí zábavnou zastávku pro fotografy a turisty. Socha Susi Kosiomatkalla je určitě nezapomenutelným prvkem při návštěvě Joensuu.

Počasí Joensuu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Joensuu

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Alicante - výhled z hradu na pláž a přístav
Ibiza
✈️ Zpátečka
👌 2 441 Kč
Stockholm
✨ Víkendovka
🤩 1 233 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🎉 2 185 Kč
Riga
Oslo
Krakow - náměstí
🤘 Multi-city
👍 2 410 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
😍 1 700 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz