Johannesburg - Early morning sunrise over the city of Johannesburg, shot looking East with the M1 Highway in the foreground.

Letenky do Johannesburg

Hledáte levné letenky do destinace Johannesburg? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Johannesburg

Město je primárně obsluhováno 2 letišti. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Johannesburg navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Jihoafrická republikaJihoafrická republika

Stručně a jasně

Stát
Jihoafrická republika
Letiště
2 letiště (HLA,JNB)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Johannesburg.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 10h 5min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Lanseria Airport se nachází 32 km od centra města Johannesburg.

Letiště Johannesburg Intl se nachází 21 km od centra města Johannesburg.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Johannesburg od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Johannesburg jsou a letiště Lanseria Airport. letiště Johannesburg IntlPoblíž ale najdete i tato letiště: a Lanseria Airport (HLA). Johannesburg Intl (JNB)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Johannesburg je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Johannesburg

K cestě do destinace Johannesburg lze využít 2 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Johannesburg - 22 míst co vidět .

 • Johannesburg Zoo
   

  Johannesburg Zoo

  Navštivte johannesburskou zoo a objevte více než 320 druhů zvířat z celého světa. Tato zoo je domovem vzácných druhů, jako jsou bílí lvi a nosorožci. Procházejte se mezi zvířaty a užijte si krásné výhledy na město. Johannesburgská zoo je ideálním místem pro rodinný výlet a nezapomenutelný zážitek z africké přírody.

 • Museum Africa
   

  Museum Africa

  Muzeum Afrika v Johannesburgu je skvělým zdrojem znalostí o historii a kultuře Jižní Afriky. Expozice zahrnují archeologické nálezy, fotografie a artefakty z doby apartheidu. Muzeum také nabízí prohlídky místních trhů a uměleckých dílen. Navštivte toto fascinující muzeum a prozkoumejte historii tohoto úžasného kontinentu.

 • Constitution Hill Human Rights Precinct
   

  Constitution Hill Human Rights Precinct

  Constitution Hill Human Rights Precinct v Johannesburgu je historickým místem, kde byli v minulosti vězněni bojovníci za lidská práva, jako Nelson Mandela. Dnes je zde muzeum a galerie, které připomínají boj proti apartheidu a oslavují práva člověka. Prohlédněte si vězeňské cely a soudní síně, kde byly vynášeny rozsudky. Toto místo je důležitou součástí jihoafrické historie a kultury.

 • Apartheid Museum
   

  Apartheid Museum

  Apartheid Museum v Johannesburgu je fascinující a dojemnou expozicí o období apartheidu v Jižní Africe. Procházejte se expozicí, která ukazuje příběhy lidí během této temné kapitoly jihoafrické historie. Vstupte do vězení Nelsona Mandely a prožijte, jaké to bylo být uvězněný pro své přesvědčení. Tento muzeum je důležitou součástí poznávání jihoafrické historie a kultury.

 • Gold Reef City Theme Park
   

  Gold Reef City Theme Park

  Gold Reef City Theme Park v Johannesburgu je ideálním místem pro zábavu pro celou rodinu. Tento park nabízí nejen atrakce jako horskou dráhu a vodopády, ale také historické muzeum s ukázkami života v době zlaté horečky. Navštivte také kasino a restaurace v parku a užijte si skvělý den plný zábavy a dobrodružství.

Počasí Johannesburg

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Johannesburg

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Palma de Mallorca
Madrid
🤘 Multi-city
💣 1 722 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 749 Kč
londyn
Palma de Mallorca
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 2 345 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz