Jyvaskylan - View from Vesilinna to Jyväskylä centrum. Jyväsjärvi (lake) and Kuokkala Bridge is on a background.

Letenky do Jyvaskylan

Hledáte levné letenky do destinace Jyvaskylan? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Jyvaskylan

Jyvaskylan leží v Finska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Jyvaskylan navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
FinskoFinsko

Stručně a jasně

Stát
Finsko
Letiště
1 letiště (JYV)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Jyvaskylan.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 10min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Jyvaskyla Airport se nachází 18 km od centra města Jyvaskylan.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Jyvaskylan od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Jyvaskylan je letiště Jyvaskyla Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Jyvaskyla Airport (JYV)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Jyvaskylan je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Jyvaskylan

K cestě do destinace Jyvaskylan lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Jyvaskylan - 10 míst co vidět .

 • Finnish air defence center between 1950s and 1980s. Photographed in the Finnish Air Force signals museum.
   

  Finnish Air Force Museum

  Finské muzeum letectva, Suomen Ilmavoimamuseo, je pro všechny nadšence letectví naprostou nutností. Nabízí skutečné letouny používané Finským letectvem i modely letadel. Toto vzrušující muzeum určitě stojí za návštěvu v Jyväskylänu.

 • Alvar Aalto Museum
   

  Alvar Aalto Museum

  Alvar Aalto Museum je muzeum věnované životu a dílu Alvara Aalta, slavného zástupce moderní architektury. Nachází se v Jyväskylänu a nabízí fascinující pohled na jeho práci. Muzeum je ideálním místem pro ty, kteří se zajímají o architekturu a design. Navštivte toto místo a objevte geniální práci jednoho z nejvýznamnějších architektů 20. století.

 • Struveho geodetický oblouk
   

  Struveho geodetický oblouk

  Struveho geodetický oblouk je unikátní technickou památkou, která se táhne přes deset zemí od Norska po Ukrajinu. Tento systém 265 triangulačních bodů byl vytvořen v letech 1816–1855 ruským vědcem Friedrichem Struvem s cílem zjistit přesné rozměry Země pomocí poledníku. Každý bod je označen kamennou krychlí, která byla zapuštěna do země. V roce 2005 byl Struveho geodetický oblouk zapsán na seznam světového dědictví UNESCO pro svůj význam v geodézii a mezinárodní vědecké spolupráci.

 • Jyväskylská univerzita
   

  Jyväskylská univerzita

  Jyväskylská univerzita je prestižní vzdělávací instituce v Jyväskylä, Finsko. S více než 14 000 studenty na svých programech je to jedna z největších univerzit ve Finsku. Kampus univerzity je domovem mnoha budov navržených světoznámými architekty jako je Alvar Aalto a Arto Sipinen. Univerzita má původ v první finsky mluvící učitelské škole, založené v roce 1863. Dnes je univerzita známá pro své vynikající výzkumné programy a moderní vzdělávací přístup.

 • Säynätsalo Town Hall
   

  Säynätsalo Town Hall

  Säynätsalo Town Hall je multifunkční budova, skládající se ze dvou hlavních budov uspořádaných kolem centrálního dvora; radnice ve tvaru písmene U a městská knihovna s administrativními kancelářemi a byty. Budovu navrhl finský architekt Alvar Aalto pro obec Säynätsalo ve středním Finsku. Aalto dostal zakázku po vítězství v soutěži v roce 1949 a budova byla dokončena v prosinci 1951. Radnice je považována za jednu z nejdůležitějších staveb, které Aalto navrhl v průběhu své kariéry.

Počasí Jyvaskylan

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Jyvaskylan

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🔥 740 Kč
Pisa
Sardinie
Bologna
🤘 Multi-city
🤩 1 532 Kč
Ženeva
✨ Prodloužený víkend
👌 956 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
😍 745 Kč
Cagliari
✈️ Zpátečka
🎉 1 089 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
👌 777 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz