Kahramanmaras - Archäologisches Museum Kahramanmaraş, Türkei, Saal der späthethitischen Steinskulpturen

Letenky do Kahramanmaras

Hledáte levné letenky do destinace Kahramanmaras? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Kahramanmaras

Kahramanmaras leží ve státě Turecko. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Kahramanmaras navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Asie
TureckoTurecko

Stručně a jasně

Stát
Turecko
Letiště
1 letiště (KCM)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Kahramanmaras.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 3h 6min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Kahramanmaras Airport se nachází 5 km od centra města Kahramanmaras.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Kahramanmaras od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Kahramanmaras je letiště Kahramanmaras Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Kahramanmaras Airport (KCM)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Kahramanmaras je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Kahramanmaras

K cestě do destinace Kahramanmaras lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kahramanmaras - 11 míst co vidět .

 • Ulu Camii
   

  Ulu Camii

  Ulu Camii v Kahramanmarasu je dřevěná mešita z 15. století s charakteristickým minaretem zdobeným keramickými plátky. Tato historická stavba je jedním z nejvýznamnějších kulturních památek v této oblasti. Návštěvníci si mohou prohlédnout krásnou architekturu a detaily, které se dochovaly po staletí. Ulu Camii je skvělým místem pro ty, kteří se zajímají o historii a architekturu islámských staveb.

 • Kahramanmaraş Archaeology Museum
   

  Kahramanmaraş Archaeology Museum

  Archeologické muzeum v Kahramanmarasi je domovem mnoha artefaktů, které sahají až do starověkých časů. Mezi nimi najdete kosti slonů, kamenné nástroje, mozaiky a římské šperky. Nachází se na Azerbajdžánské třídě v centru města a nabízí fascinující pohled do minulosti. Pro milovníky historie a archeologie je toto muzeum skvělým místem k návštěvě v Kahramanmarasi.

 • Kahramanmaraş Castle
   

  Kahramanmaraş Castle

  Hrad Kahramanmaraş je jednou z nejznámějších historických památek v tureckém městě Kahramanmaras. Postavený v 12. století, hrad nabízí krásné výhledy na město a okolní krajinu. Navštivte tento historický symbol města a prozkoumejte jeho impozantní zdi a věže. Hrad je také oblíbeným místem pro focení a procházky, a nabízí možnost naučit se více o historii tohoto regionu.

 • Tarihi Ceyhan Köprüsü
   

  Tarihi Ceyhan Köprüsü

  Tarihi Ceyhan Köprüsü je historický most, který se nachází v tureckém městě Kahramanmaras. Tento kamenný most překonává řeku Ceyhan a byl postaven v 16. století za vlády Osmanů. Je to jedna z nejvýznamnějších historických památek v této oblasti a představuje důležitou část místního kulturního dědictví. Pokud se vydáte do Kahramanmarasu, určitě byste si neměli nechat ujít tento krásný most.

 • Kıbrıs Meydanı
   

  Kıbrıs Meydanı

  Kıbrıs Meydanı v Kahramanmarasu je skvělým místem pro návštěvu. Tento náměstí je plné života a nabízí mnoho možností pro zábavu a relaxaci. Můžete zde ochutnat místní kuchyni, nakupovat na trzích a vychutnat si atmosféru města. Náměstí je obklopeno historickými budovami a památkami, které stojí za prohlídku. Pro turisty je toto místo neodolatelné a stojí za to ho navštívit.

Počasí Kahramanmaras

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Kahramanmaras

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Bologna
Bari - pobřeží
rim-pohled
🤘 Multi-city
👍 2 215 Kč
milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
santorini
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Rhodos, pláž
✈️ Zpátečka
😎 2 346 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz