Kalibo - A stilt house near Kalibo, Aklan, Philippines

Letenky do Kalibo

Hledáte levné letenky do destinace Kalibo? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Kalibo

Kalibo leží ve státě Filipíny. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Kalibo navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Asie
FilipínyFilipíny

Stručně a jasně

Stát
Filipíny
Letiště
1 letiště (KLO)
Časový posun
+6h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Kalibo.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 11h 58min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Kalibo International Airport se nachází 1 km od centra města Kalibo.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Kalibo od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Kalibo je letiště Kalibo International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Kalibo International Airport (KLO)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Kalibo je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Kalibo

K cestě do destinace Kalibo lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kalibo - 9 míst co vidět .

 • googleusercontent.com
   

  Museo It Akean

  Museo It Akean je nejlepším způsobem, jak poznat kulturu a historii Aklanu. Nachází se v Kalibu a nabízí návštěvníkům jedinečnou příležitost vidět výstavy, které ukazují bohatou historii oblasti. Uvidíte zde artefakty, jako jsou keramické nádoby, šperky a mnoho dalšího. Prozkoumejte tuto fascinující část Filipín a získejte hlubší porozumění této krásné země.

 • tripadvisor.com
   

  Sampaguita Gardens

  Sampaguita Gardens je krásný zahradní komplex v Kalibu, který láká návštěvníky svými exotickými rostlinami a květinami. Procházejte se po zahrádkách a užijte si klidné chvíle v přírodě. Komplex je také ideálním místem pro pořádání svateb a jiných slavnostních událostí. Navštivte Sampaguita Gardens a prožijte nezapomenutelný zážitek v nádherné přírodě Filipín.

 • googleusercontent.com
   

  Aklan Freedom Shrine

  Aklan Freedom Shrine je památník věnovaný filipínským hrdinům, kteří se v 19. století postavili proti španělské nadvládě. Tento impozantní pomník v Kalibu je obklopen krásnou zelení a nabízí návštěvníkům pohled na historické znamení. Užijte si procházku kolem památníku a objevte filipínskou historii, která je stále živá a důležitá pro zemi.

 • tripcdn.com
   

  Bakhawan Eco-park and Research Centre

  Bakhawan Eco-park and Research Centre je ideálním místem pro přírodní nadšence. Nachází se v Kalibu a nabízí návštěvníkům krásné procházky podél mangrovníků, které chrání pobřeží před erozí. Park je domovem mnoha druhů ptáků a ryb a nabízí také možnost rybolovu. Vstupné je velmi přijatelné a peníze jsou použity na ochranu a udržování parku.

 • Pastrana Park
   

  Pastrana Park

  Pastrana Park je krásné místo, které stojí za návštěvu v Kalibu. Park je obklopen zelení a nabízí klidné místo pro relaxaci a odpočinek. Pokud chcete zažít něco místního, nezapomeňte navštívit trh, který se koná v parku každou neděli. Kromě toho se zde můžete projít a obdivovat různé sochy a památky. Pastrana Park je skvělým místem pro odpočinek a prozkoumání města Kalibo.

Počasí Kalibo

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Kalibo

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
🚀 943 Kč
Enfidha
🌴 Dovolená
💣 8 890 Kč
santorini
✈️ Zpátečka
💣 2 409 Kč
amsterdam
✈️ Zpátečka
🤩 2 118 Kč
moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz