Kangerlussuaq - Myers Avenue in Kangerlussuaq, Greenland, with church and Congress Centre.

Letenky do Kangerlussuaq

Hledáte levné letenky do destinace Kangerlussuaq? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Kangerlussuaq

Kangerlussuaq leží v Grónska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Kangerlussuaq navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
GrónskoGrónsko

Stručně a jasně

Stát
Grónsko
Letiště
1 letiště (SFJ)
Časový posun
-3h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Kangerlussuaq.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 5h 15min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Kangerlussuaq Airport se nachází 1 km od centra města Kangerlussuaq.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Kangerlussuaq od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Kangerlussuaq je letiště Kangerlussuaq Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Kangerlussuaq Airport (SFJ)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Kangerlussuaq je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Kangerlussuaq

K cestě do destinace Kangerlussuaq lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kangerlussuaq - 10 míst co vidět .

 • Letiště Kangerlussuaq
   

  Letiště Kangerlussuaq

  Letiště Kangerlussuaq je klíčovým bodem pro cestování do Grónska. Nachází se uprostřed nádherné přírody a nabízí přímé lety z Evropy a Severní Ameriky. Po příletu se můžete těšit na neuvěřitelné výhledy na ledovce a zasněžené hory. Letiště je dobře vybavené a personál je vstřícný a ochotný. Vstupte do této neuvěřitelné země přes Letiště Kangerlussuaq.

 • Kangerlussuaq Airport
   

  Kangerlussuaq Airport

  Letiště Kangerlussuaq je vstupní branou do krásné Grónské přírody. Toto letiště je největším a nejfrekventovanějším letištěm v Grónsku. V okolí letiště se nachází nádherná divoká příroda s možností pozorování polárních zvířat a zážitků z výletů na sněžných skútrech či výprav na severní polární kruh. Letiště Kangerlussuaq je ideálním výchozím bodem pro objevování krás Grónska.

 • Kangerlussuaq Museum
   

  Kangerlussuaq Museum

  Muzeum Kangerlussuaq vám nabídne fascinující pohled na historii Grónska, s důrazem na oblast Kangerlussuaq. Zde se dozvíte o životě Inuitů, o vývoji města a o arktické přírodě. Muzeum je umístěno v bývalé vojenské budově a nabízí také výstavy věnované druhé světové válce. Pokud se zajímáte o historii a kulturu Grónska, určitě nevynechejte toto místo na své cestě.

 • Kangerlussuaq Fjord
   

  Kangerlussuaq Fjord

  Kangerlussuaq Fjord je nádherné místo v Grónsku, které stojí za návštěvu. Tento fjord je obklopen velkolepými horami a ledovci, což vytváří úchvatné panoramatické výhledy. Můžete se tady projít po pěšinách, projet se na lodi nebo si užít nádherný výhled z vyhlídkového bodu. Pokud hledáte něco, co vás uchvátí a zanechá vám nezapomenutelné zážitky, Kangerlussuaq Fjord je tím pravým místem pro vás.

 • Kangerlussuaq
   

  Kangerlussuaq

  Kangerlussuaq je úchvatné město na západním pobřeží Grónska. Toto město leží na břehu fjordu a nabízí neuvěřitelné výhledy na ledovce, hory a zálivy. Kangerlussuaq je ideální pro turisty, kteří hledají odpočinek a klid daleko od městského ruchu. Toto místo nabízí nezapomenutelnou zkušenost a dokonalý únik od každodenního života.

Počasí Kangerlussuaq

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Kangerlussuaq

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
🚀 943 Kč
Enfidha
🌴 Dovolená
💣 8 890 Kč
santorini
✈️ Zpátečka
💣 2 409 Kč
amsterdam
✈️ Zpátečka
🤩 2 118 Kč
moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz