Kao-siung - 対岸より望む高雄85ビル

Letenky do Kao-siung

Hledáte levné letenky do destinace Kao-siung? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Kao-siung

Kao-siung leží ve státě Taiwan. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Kao-siung navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Asie
TaiwanTaiwan

Stručně a jasně

Stát
Taiwan
Letiště
1 letiště (KHH)
Časový posun
+6h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Kao-siung.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 10h 44min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Kaohsiung International Airport se nachází 7 km od centra města Kao-siung.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Kao-siung od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Kao-siung je letiště Kaohsiung International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Kaohsiung International Airport (KHH)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Kao-siung je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Kao-siung

K cestě do destinace Kao-siung lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kao-siung - 26 míst co vidět .

 • Pier-2 Art Center, Yancheng District, Kaohsiung, Taiwan
   

  The Pier2 Art Center

  The Pier2 Art Center v Kao-siungu je největším uměleckým centrem v Tchaj-wanu. Nachází se v přístavní oblasti a je plné moderních instalací a výstav. Navštivte toto místo a prohlédněte si nejnovější umělecké díla, která představují nápadité a inovativní myšlenky z celého světa. Nezapomeňte si užít pohled na přístav a okolní krajinu, která je neuvěřitelně krásná.

 • 傍晚的佛陀紀念館
   

  Fo Guang Shan Buddha Museum

  Muzeum Buddy Fo Guang Shan v Kao-siungu je jedním z největších buddhistických muzeí na světě. Zahrnuje 8 galerií, které představují buddhistickou kulturu a historii. Muzeum je také domovem největší sochy Buddhy na světě. Navštivte toto místo klidu a harmonie a prohlédněte si jedinečné artefakty a umělecká díla, která zde najdete.

 • 修復前的高雄市旗後砲臺威震天南門額。
   

  Cihou Fort

  Cihou Fort je historická pevnost na ostrově Cihou, nedaleko od města Kao-siung. Pevnost byla postavena v roce 1720 a sloužila k obraně proti nájezdům pirátů. Dnes je Cihou Fort oblíbenou turistickou atrakcí a nabízí nádherný výhled na město a okolní krajinu. Navštivte Cihou Fort a zažijte atmosféru starověkého Taiwanu.

 • 高雄捷運美麗島站「光之穹頂」玻璃藝術
   

  Dome of Light

  Kupole světla je největší skleněná mozaika na světě. Nachází se v podzemí nádraží Kao-siung a její výška dosahuje 30 metrů. Barevné sklo vytváří nádherné obrazy, které vás okouzlí. Kupole světla je dílem italského umělce Narcisa Quagliatia a svým významem se řadí mezi nejvýznamnější turistické atrakce Tchaj-wanu.

 • Dragon and Tiger Pagodas
   

  Dragon and Tiger Pagodas

  Navštivte fascinující Pagody Draka a Tygra v Kao-siungu. Tyto pagody jsou symbolem buddhistické víry a nabízejí úchvatné pohledy na okolní krajinu. Vstup do pagod je zdarma a vnitřek je zdoben barevnými freskami a sochami. Vydejte se na cestu po stezkách, které vedou k pagodám a užijte si klidnou atmosféru tohoto místa.

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Kao-siung

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🔥 740 Kč
Pisa
Sardinie
Bologna
🤘 Multi-city
🤩 1 532 Kč
Ženeva
✨ Prodloužený víkend
👌 956 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
😍 745 Kč
Cagliari
✈️ Zpátečka
🎉 1 089 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
👌 777 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz