Kassel - Grab von Friedrich Wilhelm I. (Hessen-Kassel) auf dem Altstädter Friedhof (Kassel).

Letenky do Kassel

Hledáte levné letenky do destinace Kassel? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Kassel

Kassel leží ve státě Německo. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Kassel navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
NěmeckoNěmecko

Stručně a jasně

Stát
Německo
Letiště
1 letiště (KSF)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Kassel.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 0h 56min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Kassel-Calden Airport se nachází 13 km od centra města Kassel.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Kassel od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Kassel je letiště Kassel-Calden Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Kassel-Calden Airport (KSF)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Kassel je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Kassel

K cestě do destinace Kassel lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kassel - 18 míst co vidět .

 • Bergpark Wilhelmshöhe
   

  Bergpark Wilhelmshöhe

  Horský park Wilhelmshöhe v Kasselu je jedním z nejkrásnějších parků v Německu. Park nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu a je známý svými vodopády, fontánami a zahradami. Nejvýznamnější je Hercův monument, který je největším bronzovým sochařským dílem na světě. Vstup do parku je zdarma a určitě stojí za návštěvu při cestě do Kasselu.

 • Hercules monument
   

  Hercules monument

  Památník Herkula je jedním z nejvýznamnějších symbolů města Kassel. Nachází se na vrcholu pohoří Habichtswald a nabízí nádherný výhled na celé okolí. Památník byl postaven v roce 1717 a je považován za jedno z nejvýznamnějších děl barokní architektury v Německu. Navštivte tento historický symbol města a užijte si nádherný výhled na okolní krajinu.

 • Fridericianum
   

  Fridericianum

  Fridericianum je jedním z nejvýznamnějších muzeí v německém Kasselu. Tento historický palác se nachází v centru města a hostí nejen výstavy moderního umění, ale také kulturní akce a festivaly. Zahrnuje sbírky od renomovaných umělců, jako jsou Joseph Beuys a Andy Warhol. Navštivte Fridericianum a objevte fascinující svět umění a historie v srdci Kasselu.

 • :Albrecht Altdorfer - Christus am Kreuz mit Maria und Johannes (Gemäldegalerie Alte Meister Kassel)
   

  Schloss Wilhelmshöhe

  Schloss Wilhelmshöhe je nádherný barokní zámek v německém městě Kassel. Tento zámek je obklopen krásným parkem s fontánami a sochami, který je ideálním místem pro piknik nebo procházku. Navštivte také muzeum v zámku, kde se můžete dozvědět více o historii města a zámku. Schloss Wilhelmshöhe je skvělým místem pro milovníky historie a krásy architektury.

Počasí Kassel

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Kassel

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🔥 740 Kč
Pisa
Sardinie
Bologna
🤘 Multi-city
🤩 1 532 Kč
Ženeva
✨ Prodloužený víkend
👌 956 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
😍 745 Kč
Cagliari
✈️ Zpátečka
🎉 1 089 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
👌 777 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz