Katowice

Letenky do Katowic

Hledáte levné letenky do Katowic? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Katowice

Katowice leží ve státě Polsko. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Katowice navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Katowic přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
PolskoPolsko
👀 Památky
📜 Historie
🏛️ Architektura

Stručně a jasně

Stát
Polsko
Letiště
1 letiště (KTW)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Katowice.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 0h 49min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Katowice International Airport se nachází 24 km od centra města Katowice.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Katowice od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Katowice je letiště Katowice International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Katowice International Airport (KTW)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Katowice je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Katowice

K cestě do destinace Katowice lze využít 1 letiště.

Co vidět v Katowicích

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 16 míst, co vidět v Katowicích .

 • Slezské muzeum
   

  Slezské muzeum

  Slezské muzeum se nachází ve více budovách v centru města a je jedním z nejvýznamnějších kulturních zařízení v této oblasti. Slezské muzeum bylo otevřeno v roce 1929 a původně se zaměřovalo na historii a kulturu Slezska. Avšak v roce 2005 započala jeho rozsáhlá rekonstrukce a modernizace s cílem vytvořit moderní a komplexní instituci, která by prezentovala historii, kulturu a umění Slezska v širším kontextu.

 • Kosciuszko Park
   

  Kosciuszko Park

  Kościuszko Park v Katovicích je jedním z nejnavštěvovanějších parků v Polsku. Jeho založení sahá až do roku 1888, kdy byl založen městský park na 6 hektarové ploše předměstského lesíka. Dnes má park rozlohu 72 hektarů a je ovlivněn anglickými zahradami, což je zdůrazněno alejí divoce rostoucích růží. V parku najdete květinové záhony, pergoly a klasické zahrady. Po setmění je park osvětlen stylovými pouličními lampami. Park nabízí několik struktur, jako je pamětní deska pro patrona Tadeusze Kościuszka nebo věž pro skákání s padákem.

 • Spodek
   

  Spodek

  Spodek je multifunkční arénou v polských Katovicích, která byla otevřena 9. května 1971. Kromě hlavního domu zahrnuje komplex také posilovnu, kluziště, hotel a tři velké parkovací domy. Byla největší krytou arénou svého druhu v Polsku, dokud ji v roce 2014 nepřekonala Tauron Arena. Spodek hostí mnoho důležitých kulturních a obchodních akcí. Konají se zde hudební koncerty, sportovní zápasy a další události. Aréna pojme až 11 500 lidí.

 • Archikatedra pw. Chrystusa Króla w Katowicach
   

  Archikatedra pw. Chrystusa Króla w Katowicach

  Archikatedrála Chrystusa Krále v Katovicích je největší katedrálou v Polsku. Tento neoklasicistický kostel byl postaven v letech 1927 až 1955 a jeho vnitřek je zdoben barevnými vitrážemi. Archikatedrála je doplněna sbírkou sakrálního umění v Archidiecézním muzeu.

 • Kostel Zmrtvýchvstání Páně
   

  Kostel Zmrtvýchvstání Páně

  Kostel Zmrtvýchvstání Páně v Katovicích je neo-románský kostel Evangelicko-augšburské církve v centru města. Postaven byl v letech 1856-1858 a byl prvním zděným kostelem v Katovicích. Kostel pojme přes 300 lidí a má skromný varhanní a zvonový zvuk, který sloužil jako orientační bod během druhé světové války. V roce 1945 byl dočasně předán katolické komunitě, ale o dva roky později byl vrácen svým oprávněným vlastníkům.

Počasí v Katowicích

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Katowice

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
🚀 943 Kč
Enfidha
🌴 Dovolená
💣 8 890 Kč
santorini
✈️ Zpátečka
💣 2 409 Kč
amsterdam
✈️ Zpátečka
🤩 2 118 Kč
moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz