Killarney - Flower Garden at Muckross House, with mountains in distance

Letenky do Killarney

Hledáte levné letenky do destinace Killarney? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Killarney

Killarney leží v Irska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Killarney navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
IrskoIrsko

Stručně a jasně

Stát
Irsko
Letiště
1 letiště (KIR)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Killarney.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 23min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Kerry Airport se nachází 4 km od centra města Killarney.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Killarney od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Killarney je letiště Kerry Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Kerry Airport (KIR)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Killarney je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Killarney

K cestě do destinace Killarney lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Killarney - 18 míst co vidět .

 • Ross Castle
   

  Ross Castle

  Ross Castle je pevnost, která se nachází na břehu jezera Lough Leane v národním parku Killarney v hrabství Kerry na jihozápadě Irska. Byl postaven v 15. století a je jedním z nejvýznamnějších příkladů irského středověkého opevnění. Pevnost Ross Castle byla postavena v době, kdy se hrabství Kerry stalo důležitým centrem irského království. Pevnost byla sídlem irského šlechtice O'Donoghuea a sloužila jako ochrana před nájezdy cizinců.

 • Torc Waterfall
   

  Torc Waterfall

  Torc Waterfall v irském Killarney National Parku je malý, snadno dostupný vodopád v krásné, lesnaté oblasti s turistickými stezkami. Padající voda vytváří kaskády, které jsou vysoké až 20 metrů. K vodopádu se dostanete po pěšině vedoucí lesem z parkoviště, které je vzdálené pouze pět minut chůze. Pokud hledáte dobrodružství, můžete se vydat po cestě ke vrcholu Torc Mountain, kde se nachází krásný výhled na okolní krajinu. V okolí se také nachází historický Muckross House a veřejné toalety.

 • Muckross Abbey
   

  Muckross Abbey

  Muckross Abbey je starobylý klášter založený jako františkánský klášter v roce 1448. Nachází se v národním parku Killarney v Irsku a je jedním z nejvýznamnějších historických památek v oblasti. Klášter je převážně bez střechy, ale je jinak velmi dobře zachovalý. Navštivte kostel s širokou čtvercovou věží a okny nebo prozkoumejte různé místnosti na horních patrech, které nabízejí úchvatné výhledy na národní park. Prohlédněte si také hřbitov s hrobkami starých místních vůdců a slavných Gaelických básníků.

 • Muckross House
   

  Muckross House

  Muckross House je nádherný 19. století zařízený dům, který se nachází na poloostrově Muckross mezi jezery Muckross a Lough Leane, 6 kilometrů od města Killarney v irském hrabství Kerry. Dům byl v roce 1932 předán irskému národu Williamem Bowers Bournem a Arthurem Rosem Vincentem a stal se tak prvním národním parkem v Irské svobodné státě, který tvoří základ dnešního národního parku Killarney. Navštivte Muckross House a užijte si krásné výhledy na okolní hory a lesy.

 • Killarney National Park
   

  Killarney National Park

  Jezera Killarney jsou světoznámou atrakcí, nacházející se u úpatí nejvyššího pohoří v Irsku - McGillycuddy's Reeks. Oblast o rozloze 26 000 akrů zahrnuje jezera, řeky, lesy a mnoho vodopádů. Killarney National Park, který se zde nachází, je domovem mnoha druhů zvířat a rostlin, včetně ohrožených druhů, což z něj činí biosférickou rezervaci UNESCO. Muckross House and Gardens s krásnými zahradami a půvabným nábytkem z 19. století je jedním z nejnavštěvovanějších míst v parku.

Počasí Killarney

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Killarney

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🔥 740 Kč
Pisa
Sardinie
Bologna
🤘 Multi-city
🤩 1 532 Kč
Ženeva
✨ Prodloužený víkend
👌 956 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
😍 745 Kč
Cagliari
✈️ Zpátečka
🎉 1 089 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
👌 777 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz