Kolumbie - Francis Quadrangle Historic District, Bounded by Conley Ave. and Elm, 6th, and 9th Sts. Columbia

Letenky do Kolumbie

Hledáte levné letenky do destinace Kolumbie? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Kolumbie

Kolumbie leží ve státě Spojené státy. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Kolumbie navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát
Spojené státy
Letiště
1 letiště (COU)
Časový posun
-7h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Kolumbie.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 9h 12min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Columbia Regional Airport se nachází 18 km od centra města Kolumbie.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Kolumbie od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Kolumbie je letiště Columbia Regional Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Columbia Regional Airport (COU)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Kolumbie je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Kolumbie

K cestě do destinace Kolumbie lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kolumbie - 21 míst co vidět .

 • Jesse Hall
   

  Jesse Hall

  Jesse Hall je jednou z nejvýznamnějších budov Kolumbie. Tento historický univerzitní komplex se nachází v centru města a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Prozkoumejte krásné interiéry s nádhernou architekturou a historickými artefakty. Navštivte univerzitní muzeum a dozvězte se více o historii tohoto prestižního vzdělávacího zařízení. Jesse Hall je nezapomenutelným zážitkem pro každého, kdo navštíví Kolumbii.

 • Rock Bridge Memorial State Park
   

  Rock Bridge Memorial State Park

  Rock Bridge Memorial State Park je krásný přírodní park v Kolumbii. Park nabízí mnoho turistických tras, které vedou přes lesy a skalnaté útvary. Mezi největší atrakce patří nádherný obloukový most Rock Bridge, po kterém park dostal své jméno. Pro milovníky přírody je toto místo ideální pro relaxaci a prozkoumání krás Kolumbie.

 • Shelter Gardens
   

  Shelter Gardens

  Shelter Gardens jsou oázou klidu v centru Kolumbie. Tento nádherný park nabízí návštěvníkům nejen krásnou zeleň, ale také různé druhy květin a jezer. V parku se nachází mnoho stezek, které vás provedou kolem malých vodopádů a vodních prvků. Pro milovníky přírody je to ideální místo k odpočinku a relaxaci v srdci města. Vstup do parku je zdarma.

 • Finger Lakes State Park
   

  Finger Lakes State Park

  Finger Lakes State Park v Kolumbii je ideální pro milovníky přírody. Nachází se zde mnoho jezer, kde si můžete užít koupání, rybaření nebo jen tak relaxovat. Park je také oblíbeným místem pro pěší turistiku a cyklistiku. Užijte si krásné výhledy na okolní krajinu a prožijte nezapomenutelný den v přírodě. Vstup do parku je zdarma a otevřen je po celý rok.

 • South Carolina State Museum
   

  South Carolina State Museum

  South Carolina State Museum je největší muzeum v Kolumbii a nabízí návštěvníkům pohled na historii a kulturu státu. Muzeum se skládá z více než 4 etáží, které obsahují stálé i dočasné výstavy, planetárium a 4D kinematograf. Návštěvníci se mohou těšit na mnoho interaktivních výstav, včetně výstavy o dinosaurech a výstavy o vesmíru. South Carolina State Museum je skvělým místem pro rodinný výlet nebo pro objevení nových znalostí.

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Kolumbie

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✨ Prodloužený víkend
😍 718 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Marseille
Bordeaux
🤘 Multi-city
🔥 1 331 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
💣 1 641 Kč
Kalamata
✈️ Zpátečka
😍 965 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz